Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért jobbak a motoros pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jobbak a motoros pasik?

Figyelt kérdés
Motoros szerkóban ténnyleg férfiasabbnak látszanak? és jobban ragadnak rájuk a csajok?

2016. márc. 19. 10:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10:

Miért tenné? Ma is 56 évesen elég jóképű férfinak számít, férfias-sportos alkattal, aki még a külsejére is ad. Ha megyünk együtt akkor is látom hogy megnézik a 30-40 év körüli nők. Amilyen ember kívül-belül, én simán elhiszem hogy anya előtt nagyon sikeres volt a nőknél. És még egyszer, Simsonja volt, azzal járkált évekig.

2016. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak nem Miquel a faterod, utolsó?
2016. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

9: ajjaj kérdező, nagyon mellre szivtal vmit papa:)

Van 2 kocsim köszi. Egy 4 éves BMW biztos nagy beérkezés számodra, javaslom írj ki egy kérdést azzal kapcsolatban is :D

2016. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jah, hogy a kérdező is motoros? Pffff. Idejöttél nyálat verni???
2016. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Ki mondta, hogy jobbak? Nem jobbak.
2016. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én motorozom, de még egyszer nem jutott eszembe, hogy azért tegyem, hogy valakinek tetszek ezzel. A motor szerintem a legjobb pszichiáter, legalábbis nekem. Minden bajomra gyógyír, ha dühös vagyok megnyugtat, ha nyugalomra vágyom azt is megadja, ha egyedül akarok akarok lenni, ha tombolni akarok ezeket mind megkapom ha nyeregbe pattanok. És akkor ész érvek is szólnak mellette, sehonnan nem kések el, gyors, praktikus, nincs parkoló keresés se díj, meg benzinben is tud olcsóbb lenni. A motor az egy életérzés, egy way of life. Talán ettől lehet jobb egy motoros pasi, ha már kisarkítjuk ezt az egészet erre a témára, hogy szerintem kiegyensúlyozottabb mentálisan és lelkileg is. Persze mindig van kivétel, bár akinek nincs rendben a feje, az hamar végez magával két keréken.
2016. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!