Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem azt akarja akkor mit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem azt akarja akkor mit?

Figyelt kérdés

Mar lassan 1.5 honapja talalkozgatok egy sraccal, gyakorlatilag jarunk, de csokon kivul meg semmi nem tortent, pedig tettem rautalo magatartast hogy en benne lennek a dologban, igaz, akkor mar volt bennem par sor, o meg full jozan volt. O akkor azt mondta igy nem akarja.

Lehetseges a mai vilagban hogy egy 19 eves srac nem akarja ennyi ido utan se megfektetni a csajat? Es ha var akkor mire meg miert? O 19 en 21


2016. márc. 17. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én 2 hónapot vártam az elsővel... szerettem volna kifejezni azt felé, hogy igenis lássa, hogy nem a szex miatt vagyok vele... hanem mert szeretem és hosszútávra tervezek vele.


24/f

2016. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
és mi van akkor? örülj neki hogy ilyen mert ritkaság sajnos
2016. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is és a barátom is várunk a szexszel, pedig mindketten vágyunk rá, már volt erről szó. De ahogy az első is mondta, fontos, hogy kifejezzük hogy nem csak a testiség köt össze minket, hanem a szerelem.

18L 21F

2016. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Lehet h nem tetszel neki. Haverkodni szeret veled de nem kivan.

Ne legyen igazam

2016. márc. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Sokan lennének a helyedbe....... De amúgy nem utalgatni kell, meg kell tenni. Az sem baj, ha józan vagy.
2016. márc. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A két év korkülönbség nem nagy, de lehet, hogy ő emiatt kicsit betojt. Valóban lehet benne valami, hogy az érzéseit szeretné bizonyítani ezzel a magatartással, de az is lehet, hogy egyszerűen csak töketlen, és fél. Elvileg mindketten felnőtt emberek vagytok, nem utalást kell tenni, hanem vagy megbeszélni vele, hogy nagyon értékeled az önmegtartóztatását, de már jó lenne, ha lenne szex. Vagy csak egyszerűen ülj az arcára, sehol nincs leírva, hogy a nő nem kezdeményezheti az aktust.

20/F

2016. márc. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂😂 neee ezt ne. Egy pasi aki vár? Nem tudom mire. En mar első nap dugok nem hogy varjak vele... Magambol kiindulva megcsal! Mert én általába naponta mással is dugok nem csak a csajommal. De van olyan is aki mással dug a csajaval meg csak beszélget... Ki tudja.
2016. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tiboo Martino ***** válasza:
Az is lehet, hogy szűz, (csak nem vallja be) és be van tojva nehogy elbénázza.
2016. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!