Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy bimbóudvar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bimbóudvar?

Figyelt kérdés
Fiúk,nektek tetszik?Sokan csúfolják parizercsöcsnek is és tökre szégyellem magam,hogy nekem ilyen.Nagy melleim vannak mellé,de ha van párom,akkor félek előtte levetkőzni,mert ilyen a cicim.Szerintetek is ocsmány?

2016. márc. 15. 12:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Teljes mértékben egyezik a véleményem a 9. válaszadóéval.:"Szerintem a nagy bimbóudvar az ami igazán szexi. Nem tudom a kicsin mi a jó,az olyan fiús."- Ezt tessék figyelembe venni, mert többségben vagyunk!!!
2016. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

E miatt ne szégyelld magad!Sőt!

Nekem kifejezetten a nagy mell,nagy bimbóudvarral párosítás jön be igazán!

2016. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
71%
Lol19es vagyok marmint az embert szereti:P
2016. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%

Imádnám!

Van viszont hátránya is! Amig az egyik ciciddel játszadoznék, eltelne a fél éjszaka. A másikkal az éjszaka másik fele és akkor még más nem is történne kettönk között!

De azért imádnám! F.

2016. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont a nagy bimbóudvar izgat. Lehet nagy, kicsi, lógós az a cici, imádnám. Szépen is néznénk ki, h szégyelném miatta magad előttem, mikoözben állandóan a cicijeidet akarnám. :)

34F

2016. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Imádom a nagy bimbó-udvart!

Korlátlanul jöhet!

2016. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor az baj ha engem pont ez izgat??
2016. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Scav ***** válasza:
Nem gáz, majd meglátod.
2016. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!