Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy bimbóudvar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bimbóudvar?

Figyelt kérdés
Fiúk,nektek tetszik?Sokan csúfolják parizercsöcsnek is és tökre szégyellem magam,hogy nekem ilyen.Nagy melleim vannak mellé,de ha van párom,akkor félek előtte levetkőzni,mert ilyen a cicim.Szerintetek is ocsmány?

2016. márc. 15. 12:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%
Nem mondom h tetszik de nem is hogy nem mert ez nem erdekel... Ha kapcsi akkor ugy is az erdekel mi van alatta :) ha meg csak egyszeri akkor meg ugyis csak a pinad fog erdekelni.
2016. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Semmi gond nincs vele.
2016. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggodj emiatt..:) szerintem ez olyan mint nalam az h nagyobb egy kicsit a bimbim mint az atlag noknek.. Eleinte en is igy voltam vele mint te.. De aztan kaptam pozitiv visszajelzeseket es mostmar nem erzem cikinek:)
2016. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
4%

Utcso!

Te ugy gondolkodsz mint akinek nagy az orra az csak addig hiszi el amig nem mondjak neki paran,hogy kicsi?

2016. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon szexi,főleg ha még sötét is..:) Nincs mit szégyellni,én az ilyet imádom.
2016. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Legyél nő ennyi
2016. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az idiótákkal! A testi adottságok - amin nem lehet változtatni - nem ciki, nem égő; azzal kell élned, s ha hiszel magadban és elfogadod, akkor nagyon boldog leszel!

Nem tudhatom hogy mekkora, de nem lehet akkora hogy "ocsmány" legyen!

Ha te elfogadod magad, akkor az aktuális kedvesed is el fog fogadni! Rengetegen imádják a nagy melleket - én is - és a nagy mellű lányoknak nagyobb általában a bimbóudvara is!

A kis bimbó(udvar) olyan fiús - nekem is ilyen van...

Ne foglalkozz a "trendi" baromságokkal! Szeresd a tested, hogy más is szerethesse! Légy büszke a melleidre, én biztos nagyon tudnám imádni...

2016. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
12%
Nem ocsmany es nem akarom osszehasonlitani anyajeggyel cdak nekem van nehany tinedzser koromban izgatott de mar nem izgat elfogadom magam ez van aki szeret az nem 1.2332 töl 2.3245 ig szeret hanem szeret éd elfogad tök mindegy nem ez szamít ha nő vagy és van melled az mar szép arra gondoltam ha nincs nagy melled akkor mast szeret az ember nem kell ragorcsolni a dolgokra mert az fog masokat gyakran zavarni
2016. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
50%
Illetve a kis mellet is szeretem de nem az embert szereti az ember nem a kormot egy hajszalat ertem én hogy tökéletes akar az ember lenni de az a tökéletes mindenkinek mas és ha elfogadsz nehany dolgot emberinek akkor hidd el hogy jobban fognak szeretni mintha szörszal hasogatsz
2016. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Scav ***** válasza:
75%
sok embernek tetszik a nagy bimbóudvar is ugyanúgy, mint a kicsi vagy közepes. Csak általában a fejünkben a negatív dolgok jobban megmaradnak.
2016. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!