Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek a dolgok miért váltanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K1zs kérdése:

Ezek a dolgok miért váltanak ki vonzalmat? Pl borosta.

Figyelt kérdés

Biológiai értelemben érdekelne, hogy a legtöbb nő számára miért vonzó a borosta. Azt üzeni, hogy "heló, ivarérett vagyok"?

Ugyan ez a nők esetében a gömbölyödő mell esete, a férfiak miért szeretik nézegetni, miért vonzódnak hozzá?

Úgy értem a női mell az egy babának fontos igazán, egy férfi nem tud vele mit kezdeni, csak nézegetni, simogatni stb.


Szóval miért vonzóak ezek a dolgok?



2016. márc. 15. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Biológiai értelemben pont amit te írsz, ivarérettség, megfelelő erő az élethez, egy gyermek gondozásához, felneveléséhez...a mell is a megfelelő táplálást sugallja. Nem-biológiai értelemben pedig szimplán ízlés és esztétikum kérdése.
2016. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak ennyi?
2016. márc. 15. 11:33
 3/7 RRR ***** válasza:
100%

" a női mell

egy férfi nem tud vele mit kezdeni, csak nézegetni, simogatni stb."


azért ezzel vitatkoznék kissé!

2016. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"A női mell olyan, mint a legó. Gyerekeknek készült, de felnőttek játszanak vele."
2016. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Csak" ennyi. Miért, mi kell még?
2016. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VirágésBence ***** válasza:
90%
Szerintem egy borosta azért szexi, mert férfiasabbá tesz az illetőt, azt üzeni, hogy ő egy komoly, felnőtt férfi, ez minden nőnek imponál.
2016. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam már meg az ápolatlan és az igénytelen jelzőjet a borostára a szakállra meg a hajléktalant. Igaz csak pár alkalommal.
2016. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!