Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti belemennétek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti belemennétek, ha a barátnőtök ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

A barátommal a kapcsolatunk elején nagyon jól ment a szex. Viszont január óta elkezdett többet dolgozni, és mikor arra kerülne a sor, már fáradt. Ha megpróbáljuk, nem is nagyon áll fel neki. Ha már nagyon kérem akkor az ujjával vagy a szájával kielégít, de az nem az igazi


A kapcsolatunk a többi téren nagyon jó, és nem akarnék emiatt szakítani vele.


Nem hoztam még fel neki, de arra gondoltam, hogy keresnék egy srácot, aki néha alaposan megdugna, és ennyi. Persze csak a barátom tudtával. Szerintetek megértené?


25L



2016. márc. 14. 12:59
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Nem tetszene neki . egy fiu nem hagyná hogy dugják a barátnöjét ráadásul más férfi
2016. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

Haat okay... Ha belemegy irj privit ha megfelelek neked akkor lehet 😊

Amugy nem hinnem hogy belemegy vagy ha igen akkor mar nem ugy szeret mint regen...

2016. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Melody Dy válasza:
100%
Én nőként azt mondom, hogy nem értené meg. Teljesen jogosan akadna ki még az ötleten is.
2016. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha beleegyezik, itt vagyok :'D 19f
2016. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ne írjatok privátot, biztos nem innen fogok keresni jelentkezőt
2016. márc. 14. 13:04
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
és még azt mondod hogy nem akarsz vele szakítani, hát ezek után remélem ő igen
2016. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ne igy vezesd fel neki.

Ajanlj szabadsagot mindkettotoknek: neha-neha te is meg o is szexelhet massal.

Persze magyarazd meg neki, miert szeretned ezt, de ugy, hogy ne erreze magat hibasnak.


"Rossz vagy az agyban, ezert szeretnem ha mas is megdugna." -> nagyon rossz.

"Szerintem fiatalok vagyunk meg lekotni egymast, es mindkettonkre raferne neha-neha egy kis kaland." -> jobb, de a legjobbat te tudod kitalalni.

2016. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
én kidobnálak mint a bélsarat.
2016. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nekem rosszul esne így, hogy te javaslod.


Ha ő látja, hogy nem elég az, amit nyújtani tud, és ő ajánlja fel, hogy újítsatok valamit, akkor úgy talán még oké, bár úgy is elég rossz, könnyen rámehet a kapcsolat.

2016. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám nem szeretsz és szakítanék veled! Jól gondold át...értem én h nem kapod meg amire igényed van. Szóval mi a megoldás? Más pénzkeresési módszer ;)
2016. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!