Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb Hölgyek! Önök szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb Hölgyek! Önök szerint mi szól mellette, és mi ellene, hogy fiatalabb pasival jöjjenek össze?

Figyelt kérdés

Ha el is vetik az ilyen ajánatokat/gondolatokat, csak van, ami miatt elgondolznak rajta?


Vagy ha belemennek ilyesmibe, akár alkalmilag, akár hosszú távú kapcsolat reményében, akkor is biztos vannak dolgok, amik aggasztják Önöket, vagy amiben bizonytalanok. Mik ezek?


2016. márc. 12. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mellette: izgalom, megfiatalít, energia, külsőségek, csajozási technika

Ellene: éretlenség, mások véleménye, túlbuzgóság, anyagi háttér nélküliség

2016. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dr.LaDePanda ***** válasza:
es akkor ezzennel ra jottunk arra ha jo anyagi allapotban vagy minden not megkaphatsz lehet csalados anyukatol kezdve akkarki, koszonyuk Emese on megnyerte a penzsovar dijat, gratula :)
2016. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es: "anyagi háttér nélküli" jelenthet olyat is, hogy nem tudja mehívni egy mozira sem a Nőt, ami szerintem is gáz. Nem kell mindjárt rosszra gondolni. Fiatalon szerintem érthető, hogy nem áll jól az ember. Idősebb korára meg összeszedi magát. Életképtelenségre utal, ha 40 évesen az anyukájával él valaki, és segélyekből, vagy minimálbérből. Persze ez szélsőség, de a lényeg, hogy értem az evárást.
2016. márc. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!