Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28/F és 32/N, ebbe a korba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28/F és 32/N, ebbe a korba már nem számít, ha a férfi 4 évvel fiatalabb? Nők mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 23:28
 1/8 B.lacko ***** válasza:
0%

Nem..sot!

Miert? Mert ha pasi 5 evvel idosebb akkor:

A pasik elobb halnak meg..pasik fele a 60 eves korukig meghal. Mondjuk 59 evesen, a no ekkor 54.. Es a nok tovabb elnek. Ez egy berogzules az embereknek,hogy a pasiknak kell idosebbnek lenni,mikor 5-6 evvel elobb elhullanak.

Masik..50 eves pasi mar nem egy csodor..a no 45 evesen meg a legkiehezetebb idoszakaban lesz. Nem mind1 45 evesen h 50 a a pasi, vagy 41.. Sokszor pasi el hull 60 evesen az 50es no meg pasizhat vensegere.? Vagy lehet maganyos

2016. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25 évesen jártam egy 36 éves nővel. Szerinted?
2016. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fiú barátom 21 éves, barátnője 32! Jól megvannak, szeretik egymást. Szerintem nincs gond!
2016. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma. ;)


30/N

2016. márc. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Haverom 21 a barátnője 31.Jól megvannak,szeretik egymást.
2016. márc. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért, ha számítana, akkor szakítanál vele, vagy mi? Ha boldogok vagytok együtt, akkor mégis miért érdekel, hogy másoknak mi a véleménye a korkülönbségetekről?
2016. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Működhet.

Mondjuk nem árt az elején tisztázni, hogy kinek mi a szándéka a közeljövőben,mert ha a Nő családot akar,mert benne van korban asrác meg élni akar, akkor csak egymás idejét vesztegetik. Ha a férfi családcentrikus gondolkodású és akkor működőképes lehet....kérdés meddig tud vonzódni a partneréhez.

38F

2016. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 34 voltam, amikor találkoztam a párommal, ő akkor 30 volt. Most már a férjem. :)
2016. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!