Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sátoroztunk, haverom meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sátoroztunk, haverom meg ilyeneket csinált. Ez most mit jelentsen?

Figyelt kérdés

Amikor még jobb idő volt sátoroztunk a haverokkal, aztán amikor már mindenki kidőlt akkor bejött a sátrunkba. Kétszemélyes volt, de volt elég hely ahhoz, hogy ne húzódjon hozzám annyira közel. Én már rég elaludtam, ő kapcsolta le a lámpát és úgy csinált mintha a sötéttől nem tudná hol a helye és "rám esett". Erre persze felébredtem, próbáltam arrébb lökni, de nem ment/nem akart arrébb húzódni. ( Két méteres úszós a srác, majdnem 100kg szóval moccanni sem bírtam alatta ) És részeg sem volt az tuti, mert csak két sört ittunk. Szóval ahogy így hozzám feszült teljesen éreztem, hogy sziklakemény ott alul.

Miután sikerült arrébb löknöm nem próbálkozott meg semmi... hamar el is aludt. ( vagy legalábbis úgy csinált. Én ezek után egy szemernyit sem aludtam ) Akkor ő most meleg? Elvileg van barátnője is... totál össze vagyok zavarodva most...


2016. márc. 11. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem részeg volt, akkor mi, betépett ? xd Lehet, ő akart, akar tesztelni téged, utána meg bemondta volna a hangosba .
2016. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha aludtál, honnan tudod, hogy direkt volt?? VAgy hogy nem volt épp benyomva bármi egyéb szartól? Na meg döntsd már el, hogy arrébb bírtad-e lökni vagy sem, így baromság az egész sztorid...
2016. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azt hallottam, hogy felhúzta a sátrat és mocorogtam rá, de nem ébredtem fel. Ő meg gondolom azért mozdult, mert látta, hogy nem jön be a dolog. Nem tudom hogy ezek után a suliban hogy viselkedjek vele. Reggel úgy csinált, mintha semmi nem történt volna
2016. márc. 11. 15:53
 4/6 A kérdező kommentje:
És NEM volt benyomva... nem olyan. Nem használunk ilyen agyzsibbasztó szereket... együtt voltunk egész nap egy társasággal... Csak sörözgettünk és ennyi
2016. márc. 11. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Komám, a te barátod bizony búza. A két sörtöl ha be nem is rúgott ugyan, de fellazult annyira, hogy jó ötletnek tűnjön meghempergetni téged. Ilyet heteró ember biztosan nem csinál, főleg nem ágaskodó farokkal, úgyhogy vagy két kapura játszik a barátod, vagy simán homár. A barátnő semmit nem jelent, ezt manapság már mindenki tudja.
2016. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A suliban pedig nem kell nagy feneket keríteni a dolognak. Vannak ilyen emberek, nincsen azzal semmi baj, nem tehetnek róla. Ha meg akarod beszélni vele, akkor simán mondd meg neki, hogy nem tartod gáznak, nem fogod senkinek elmondani, de te nem vagy az, és persze ettől még a haverja maradsz.
2016. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!