Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szexik ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexik ezek a harisnyák? Ezeket vettem Barátnőmnek. Mennyire tartósak ezek? Ti hol vesztek ilyeneket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. dec. 16. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van hozzá alakja akkor jó :) de csak annyira tartós amennyire vad a szex
2015. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem a tartósságot, mert amikor kibontottam itthon hogy megnézzem hogyan is néznek ki ezek, akkor megdöbbentem hogy milyen vékony a derék része, szóval az a gumi. Kb akkora a kerülete, mint az én combom. Nem hittem el hogy ez valakire ráfér, ezért nem bírtam ki és megnéztem rám férne-e :). Megbizonyosodtam hog valóban emberre való, szóval megnyugodtam. Azonban a derék része eléggé megnyúlt, és a tartósságot ezért kérdeztem, hogy hétköznapi használat mellett nem megy-e hamar szét az. Gondolom minden harisnya így működik akkor.
2015. dec. 16. 16:59
 3/4 anonim válasza:
Fotózd le a baratnodet es küld el róla a kepet!
2015. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem mondod hogy felpróbáltad:) és hogy állt?

Egyébként tartósak, bár ilyet nem minden napi használatra terveztek.

Második jobban tetszik, én nem vagyok necc párti, meg ha lehet akkor combfixet húzok fel, meg egyszerű minta nélkülieket. Venni meg most rákaptam a mülleresre.

2015. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!