Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dugtatok már nyilvános helyen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugtatok már nyilvános helyen, ahol könnyen észre vehetnek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen
2016. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, kertváros füves-fás pihenő részén, ami ráadásul egy úttest mentén helyezkedett el, és attól csak bokrok választottak el minket. Sötét volt már, de azért néha egy-egy járókelő és autó elsuhant a közelben.
2016. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Margitsziget, gellérthegy, erzsébet-kilátó, ezt mind 2 hónap alatt :dd

Gul baba rozsakertbe ugyan bemasztunk, de meglattak mielott lett volna vmi uhhogy spurizni kellett :D

A bazilika kilatoja most a cel ejszaka

2016. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Engem barátom ujjazott meg a moziban film végén, mikor a kapcsolatunk elején jártunk.

Pont akkor végeztünk, mikor jött a stáblista, és felkapcsolták a fényeket.

2016. márc. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ú ez izgi. Nem adtál ki hangokat? :)
2016. márc. 11. 00:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Próbáltam magamat visszafogni és csak szuszogtam, film közben amúgy se nagyon hallatszott, meg pont a szélén ültünk belül, a legfelső sorban, és mellettünk csak 3 székkel arrébb ültek.
2016. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen tengerbe, vidámpark két bódé között,erdő, strand öltöző, meki WC, ház tető, út mellett autó plató, parkban padon, éjszaka egy elhagyott utcába,Margit szigeten, vitorlás hajón, Balaton parton pokróc alatt, plusz még pár hely....
2016. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hú, nekem nagyon úgy tűnik, hogy te csak nyilvános helyen dugsz :) Biztos nem vagy hajléktalan?
2016. márc. 19. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!