Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszti idegenek előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszti idegenek előtt?

Figyelt kérdés

Eléggé erkölcstelennek hangzik... Ugyanakkor TUTI hogy nagyon sokak fantáziáját megmozgatja. Nőket és férfiakat egyaránt. Ha azt mondom, hogy férfiakat jobban, nem biztos hogy igazam van, szerintem a nők nagy része titkolja vagy el is folytja magában.


Mégis, amellett hogy a neten mindkét nemtől lehet ilyen témájú videókat és képeket találni, kicsiny országunkban is előfordulnak ilyesmik. Cseppet sem meglepő, bár kissé diszkriminatív, hogy ha egy férfi tesz ilyet (hagyjuk a pedofil hajlamot, példánkból vegyük ki a gyerekek jelenlétét) az bár nem nagyobb bűncselekmény mintha egy nő tenné, mégis sokkal nagyobb felháborodást okoz. Egy nő ilyen cselekedete viszont nem csak férfiak, de nők számára is lehet érdekes, látványos, figyelemfelkeltő.


A törvény persze bünteti az ilyesmit, de mi van, ha ez olyan helyen történik, ami kevésbé forgalmas, akár nem is településen, hanem valahol a határban, esetleg nyitott strandon, stb. Attól eltekintve hogy bűncselekmény, kíváncsi vagyok sokak véleményére, kiket izgatna és kiket háborítana fel? Ki az aki kipróbálná, és ki az, aki örömmel meglesne ilyesmit? Nők és férfiak véleménye egyaránt érdekel, minden formában.


A kérdés részemről akkor fogalmazódott meg, amikor egy ismerősöm háborodott fel egy buszon maszturbáló férfi látványán, én pedig elgondolkodtam rajta, hogy ha egy nőt láttam volna férfi létemre, nekem még tetszett is volna.



2016. jan. 26. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

én a vonaton szoktam általában és nem a wcben ott nincs lebukásveszély :D

24L

2016. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a baj hogy vannak eléggé beteg, aberrált emberek (főleg férfiak) akik direkt mutogatják, maszturbálnak az utcán, tengerparton, épületben. Rázza a bránert egy parkban vagy boltban, közben nyugodtan beszélget a meghökkent alannyal. :D

Vagy a buszmegállóban ráveri egy ott üldögélő nőre.

Az már undorító.

2016. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

en izgatonak gondolom, meg is lesnek ilyesmit, legyen az ferfi vagy no..xd en meg nem nagyon csinaltam ilyesmit, egyszer csak, telen a buszon baratnommel a kabat alatt "jatszadoztunk"

17/bi lany

2016. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta kipróbáltam, kicsit paráztam a reakciótól, ugyanarra a felháborodásra számítottam, de kb nem volt semmi extra. Egy idegen nőt lestem ki "közönségnek" és azt gondoltam majd felháborodik, de nem történt ilyesmi. Viszont hogy tetszett-e neki vagy sem, nem derült ki. Autóban voltam, ő pedig belátott a járdáról. A szitu minden esetre szórakoztató volt... :)
2016. febr. 1. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

legközelebb, pattanj ki az autóból. :D

Motorháztetőnek dőlve, csípóre tett kézzel csapasd. :D

2016. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én kipróbálnám
2016. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!