Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Piros pöttyök a makkon, mitől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros pöttyök a makkon, mitől?

Figyelt kérdés
Párommal múltkori szeretkezés során használtunk sikosítót,meg csokit is. Anális behatolás nem volt,de a puncimra folyt azért síkosító,csoki meg volt a péniszén is. Aktus után másnap meg kicsit kérdőre vont,hogy megcsalom-e,mert ő nem,viszont kis piros ,viszkető pöttyök vannak a makkján. Nem csaltam meg,feltételezzük,hogy ő sem. Ilyen kiütés lehet csokitól,vagy a sikosítótól?
2016. márc. 2. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt a csoki dolgot hogy kell érteni?
2016. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

vagy a puncid nedve,csoki,síkosító kombinációja nemvolt ok


ő is mossa lactacyd-al pár napig,ha nem múlik---doki

2016. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy,hogy rákentem és onnan nyaltam le. Igazából szerintem a csoki lesz,mert a síkotsítót csak nem úgy csinálják,hogy ilyet váltson ki.
2016. márc. 2. 23:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen párszor, de hamar elmúlt.
2016. márc. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen.

Ha ilyen kis extrával pezsdítitek fel az együttléteteket, akkor utána mosakodjon meg, nem előnyös rajta hagyni.

2016. márc. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmi egyáltalán nem ritka a férfiaknál akkor sem ha nem váltogatják a szexpartnert, nem tartotta valamilyen alkalom után tisztán már annyi is elég egy ilyen fertőzéshez. Venni kell erre való gyógyszert kenegetni kell egy pár napig és elmúlik. Feleslegesen kérdezte hogy megcsalod-e sok dologtól kialakulhat.
2016. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fungizidin krémet szerezzél patikából de vény köteles!

Kisebb gombás fertőzés de irritáció is lehet.

2016. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a reklám szerint a piros pöttyös az igazi
2016. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!