Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pöttyök a makkon, meg...

Piros pöttyök a makkon, meg folyás, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem,néhányszor egy lánnyal,az érdekes az,hogy amikor először együtt voltunk utána nem volt gond(védekezés nélkül csináltuk).Következő alakalom után fehér folyásom volt ami foltot is hagyott az alsóneműn és csípős érzés volt a vizelésnél.Azt hittem felfázás és szedtem rá 300mg-os Dalacint.Egy ideig elmúlt minden voltunk még együtt és az együttlét után piros pöttyök jelentek meg a makkon amik szintén elmúltak néhány napon belül.Azóta a folyás újra kezdődött,és a tegnap újra voltunk együtt és újra megjelentek a piros pöttyök és csípős a vizelet.Nagyon zavar a folyás.Mi a teendő ilyenkor ? 20/F

2015. jan. 7. 23:32
 1/6 anonim válasza:
1 Szólj a lánynak ,hogy valami gáz van kérdezd meg ,hogy neki nincs -e panasza. Valószínűleg gomba kapsz rá krémet és 3 nap alatt teljessen megszűnnek a panaszaid. De a leányzònak is ki kell vizsgáltatnia magát jobbulást.
2015. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsi előző vagyok csak kihagytam ,hogy kérj időpontot bőrgyògyászatra vagy urológiára a lány ha elöbb kap ídőpontot nő gyogyògoz kérjen neked krémet. Ne halogasd mert begyullad és tovább terjed!!!
2015. jan. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
és akár fitymaszűkületet is okozhat
2015. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a lánynak nincs fertözése? gomba lehet,vagy valami más
2015. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Urológiàra menjél el,diszkrétebb s vizsgàlat és az orvos is férfi lesz!

Csak tb kàrtya,személyi igazolvàny kell.


Lehet gomba,akkor canesten krém jó rá,de lehet herpesz,gonorea is,fehér-sárgás váladék jön ki stb.


A csaj meg menjen nőgyógyászhoz!

2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bőrgyógyászatra nem kell beutaló. Nagynéném urulógus, így urulógián is találkozhatsz női orvossal. De a bőrgyógyászathoz tartozik a nemi beteg gondozó. Amit leírtál a tripper tünete is. Antibiotikumot fog felírni. Azt a csajt meg ne dugd a továbbiakban....ha neked folyásod van akkor neki is, ha nincs akkor MÁR nincs és ez a gáz.

Ja és csináltatnék egy HIV tesztet a helyedben.

2015. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!