Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják ezt sokan?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt sokan? Tévhit? 21n

Figyelt kérdés

Miért gondolják úgy sokan, hogy az intim együttlétek (sorozata) érzelmek kialakulásához vezet?


Sokan úgy hiszik, hogy előbb vagy utóbb úgy is el következik be.


Nektek mi a véleményetek erről?


Ti eltudjátok teljesen különíteni az érzelmeket a testiségtől?


2016. márc. 2. 21:59
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*ez következik
2016. márc. 2. 22:00
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Hát, valószínűleg egyfajta kötődés ki fog alakulni. Mivel az ember alapvetően monogám beállítottságú. A kötődés megjelenése pedig magával hozhatja az érzelmek megjelenését is. Nem szükségszerűen, de igen gyakran.
2016. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha el tudod különíteni, az nagyon nagy baj...pont hogy annak kéne a testét kényeztetni, akit szeretsz...de én túl régimódi vagyok ehhez :D F/25
2016. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Én igen!!!Mielőtt belemennék 1 szexkapcsiba tudom mi lehet max a kimenetele,és ehhez tartom magam.
2016. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Az ézelmet kilehet használni visszaélni vele,a kölcsönös szexet nem.Az letisztult élvezet,megcsalás,átverés,hazugság nélkül.
2016. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Én nem.. előfordult már velem hogy pl kissé részegen egy ismerősömmel "enyelegtünk", és másnap rájöttem hogy szerelmes vagyok.. ja és előtte csak köszönő viszonyban voltunk.. :D
2016. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%
érzelmet így akartam!!
2016. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Lassan el... 21f
2016. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
én fiú létemre azt mondom hogy normális lelkivilágú ember sose tudja a ketőt teljesen különválasztani
2016. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%
ez marhaság!! 1 nap alatt nem lehet beleszeszeretni senkibe.Kell hogy tudd miért,és mit szeretsz benne,nemcsak mert szép és aranyos.
2016. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!