Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A körülmetéltetném magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körülmetéltetném magam tovább bírnám a szexet?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, kb 17 éves korom óta küzdök a korai magömléssel, már elég sokmindent végigjártam, mára teljesen feladtam. Ha körülmetéltetné magam vajon megszűnne ez a dolog?
2016. márc. 2. 08:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Orvossal beszéld meg hátha van rá megoldás , nálam atidepi miatt volt egy időszak hogy nem tudttam elélvezni bármeddig csináltam.

Viszont ha sokáig cumiztatom magam akkor érzéketlen leszek...

2016. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ez most komoly? Azt akarod hogy az idegek kihaljanak?

Akkor felejtsd is el,hogy mi az a szexuális élet.

Idegvégződés nélkül hogy lesz stimulálva a szerszámod?


Ez olyan,mint a néma film kép nélkül.

2016. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért így is elfelejtem, mert az nem szexuális élet, hogy belekezdek, és már vége is, majd iszonyat kínos csend, majd ügyködöm, hogy a csajnak jó legyen. Második esetben legalább nem lenne hamar vége és a csajnak is jó lenne.
2016. márc. 2. 13:26
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van/volt ilyesmi, félig igaz csak a fejben dől el dolog.

Annyiban igaz, hogy a felizgulást tompítani tudod és másra is tudsz gondolni, de ha tényleg nagyon érzékeny a farkad akkor tök mindegy mennyit meditálsz.

Sok gyakorlás, sok meditálás, érezd és tudd kontrollálni az érzéseket, megfelelő légzés, kis Kegel gyakorlat, fittség és ezek PICIT segítenek. Nem leszel Casanova, de jobban fogod tudni kontrollálni.

Maszturbálásnál javaslom, hogy próbáld a legerősebb érzéseket előhozni amit csak tudsz a kezeddel (ahogy a leges legjobban esik, nem gyorsaságra gondolok) és azt próbáld kontrollálni.

2016. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy javítana, ha az érzékeny felületed fixen teljes felületűvé válna (még több inger).

Egyébként meg nem tudom, mennyi a regenerálódási idő, ami szintén nem mellette szól.


Az tényleg gáz, ha csak másodperceid vannak, azon nincs mit a légzésre, stb. figyelni, mert ugyanott van, mint mikor bele sem kezdtetek. esetleg valami eszközt találni, ami érzéketlenebbé tesz, neki meg legalább olyan jó érzést nyújt. Vagy tényleg ki kell lőni a tárat, ha az meg nem okoz túl nagy időkiesést a következő harckészültségig.


Különben nem tudom, 9 év alatt ki lehet ezt-azt, pl. max 10 lökésnél abbahagyni 8-nál, visszafordítandó az "önkisülést".

2016. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, én is azt vettem észre, hogyha mindent belead az ember és 100%-on van. picit segít, de az is egy vicc. Engem leginkább az zavar, hogy nagyon sokszor ahogy beteszem már rögtön vége is, és ezen még semmi nem segített sajnos. Gumi nélkül pedig teljesen esélytelen vagyok.
2016. márc. 2. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!