Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A körülmetéltetném magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körülmetéltetném magam tovább bírnám a szexet?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, kb 17 éves korom óta küzdök a korai magömléssel, már elég sokmindent végigjártam, mára teljesen feladtam. Ha körülmetéltetné magam vajon megszűnne ez a dolog?
2016. márc. 2. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én körül lettem metélve 15 évesen, és semmiképp nem ajánlom. Azóta csak a baj van vele, már nem tudom hányadik orvosnál voltam


Ha hasonló hatást akarsz elérni, akkor húzd fel a bőrt, és egész nap legyen úgy. És akkor egy idő után egyre jobban megszokja

2016. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Olyan nincs hogy korai magömlés! Agyban dől el az egész!
2016. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne jobb ,sőt rosszabb , sok gyakorlás kell hogy tudjad írányitani magad..
2016. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Felejtsd el....ilyen idősen csak rosszabb lenne!!!

A korai megömlés egy állapot és nem betegség, gyakorlással simán kontrollálható. Gyakorolj egy kicsit és keress egy empatikus lányt és minden rendben lesz.

2016. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A barátnőm végtelenül empatikus, baromi sokat gyakoroltam.. Ezt a fejben dől el dolgot szerintem leginkább olyanok javasolják, akik nem éltek át hasonlót. Gyakorolhatok én akárhogy, ha beteszem két húzás és vége. Vannak jobb napok/ sikeresebb akciók, de nagyrészt ez történik, ha közel 10 évig nem sikerült megváltozni akkor úgy érzem kicsit többről van szó, minthogy fejben dől el. Egyedül az antidepresszáns, egyéb bogyók szedését nem próbáltam, minden mást igen.
2016. márc. 2. 10:23
 6/16 anonim ***** válasza:

Van egy haver ,aki hasonló adottságokkal bír, ha be van gerjedve akkor 10 másodperc alatt elmegy.

De ha 5 orgazmusa volt akkor a 6 már 10-15 percig tart, szóval van rá megoldás. Ki kell fárasztanod magad, és meg van a megoldás. Van akire az alkohol is hasonló hatást produkál, ki kell próbálni, hátha Nálad is beválik.

Amikor elmész, akkor utána lekókad vagy bírsz több menetet is?

2016. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
alkohol régebben segített, de nem megoldás, hogy az ember alkoholista legyen. Az első megoldás nálam is működik, de hosszú távon főleg ha együtt is laksz valakivel ez megint csak nem kivitelezhető sajnos.
2016. márc. 2. 10:52
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Ez bizony fejben dől el.Illetve önkontrollal javítható.

A körülmetélés,az csak egy fizkális módosítás.

A rossz beidegződés attól még megmarad.Több problémát fog okozni, hidd el.Első körben.Folyamatosan a kiszáradás lesz napirenden.A folyamatos külső fizikai tényezők miatt, egy idő után meg az idegvégződések kezdenek majd elhalni.

Kell ez neked?

2016. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amikor a párommal először feküdtem le volt egy kis félreértés közöttünk. Az Ő korábbi partnere hasonló srác lehetett mint Te, olyan kitartóan kényeztetett orálisan, hogy 5 perc alatt elmenetem, de nekem elég sok idő kell ahhoz, hogy újra formába lendüljek. A volt pasija egy szeretkezés alatt 5-6 alkalommal elment, nekem a második után már úgy fáj a herém, hogy menekülök. Viszont én normál esetben, ha én diktálom a tempót,akkor fél óra után megyek el először.....vagyis össze kellett hangolódni. Itt nem lehet ideális esetről beszélni, mert mindenkinek mások az igényei, ezeket kell összhangba hozni és nem kell a részletekkel törődni.

38F

2016. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Épp az a célom, hogy az idegvégződések elhaljanak, ekkor kb. olyan lenne a határ remélem mintha lidocainnal lenne bekenve a családi ékszer. Összehangolódás nagyon jó, de nálam sajnos szó szerint fél perc vagy kevesebbről van szó, nincs mire összehangolódni.
2016. márc. 2. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!