Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal elég rég egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal elég rég egyutt vagyunk de nem akar szopni pedig tudja mennyire szeretném, még azt is mondta ha az kell menjek el máshoz, Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"A kapcsolat elején mindig ki kell deríteni hogy szopik-e az adott nő. Ha nem, akkor még időben ott kell hagyni a fenébe. Persze csak miután már szexeltél vele."


Ez egy nagyon jó tanács.

2016. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Azért a csak is elég bunkó, már nem azért. Mi ez, hogy "ha kell, menjél el máshoz"? :D Ha nekem ilyet egy lány beszólna, én tényleg el is mennék egy másik csajhoz :D Aztán gondolkozhatna magán."


Nyilván a csaj Ennyire veszi komolyan a kapcsolatot. Ilyen apuci kicsi hercegnője aki azt hiszi körülötte forog a világ. Én is mennék máshoz de vissza se jönnék.

2016. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 aperitif ***** válasza:
63%

Srácok! Ha valaki nem akar szopni (pinát nyalni), akkor az nem veszi komolyan a kapcsolatot? Apuci kicsi hercegnője (anyuci pici királyfia)?

Aztán léphetünk tovább, aki nem akarja az anált, annak se fontos a kapcsolat, és ha nem akar szado-mazót, vagy nem megy bele a pisi-kaki szexbe, vagy nem akar gang-bangban részt venni, akkor szintén nem veszi komolyan a kapcsolatot?

A szex, ha lefosztjuk róla a szaporodás funkcióját, akkor -szerintem- nem más, mint két ember kölcsönös örömszerzése. Onnantól kezdve, hogy valami az egyik embernek nem okoz örömet, az összes ilyen vélemény, mint "nem veszi komolyan a kapcsolatot", nem más, mint manipuláció és érzelmi zsarolás.


Ha két ember valóban szereti egymást, és eléggé intelligensek, akkor képesek rá, hogy a szexuális igényeiket közelítsék egymáshoz. Ez viszont soha nem fog működni azoknál, akik szerint a legfontosabb, hogy a kapcsolat elején kiderüljön, hogy "szopik-e az adott nő". Ők egy instant kapcsolatot akarnak, találkozás előtt letisztázva, hogy "szopsz? végig? le is nyeled?" (szepartnerkeresőn az első három kérdés), pinás képet akarnak, hogy eldöntsék, megfelel-e nekik annak a pinának a látványa, és ők azok, akik nem hajlandóak időt szánni egy kapcsolat kiépítésére, egymás testének felfedezésére, ők úgy gondolják a társkeresést, hogy bedobom a gépbe az igényeimet, a gép meg kidob egy igényeimnek megfelelő partnert. Munkát nem kell belefektetni.


Félreértés ne essék, ez nem a kérdezőnek szánt válasz, csak a posztokra reagáltam.

2016. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Aztán léphetünk tovább, aki nem akarja az anált, annak se fontos a kapcsolat, és ha nem akar szado-mazót, vagy nem megy bele a pisi-kaki szexbe, vagy nem akar gang-bangban részt venni, akkor szintén nem veszi komolyan a kapcsolatot? "

Már bocs, de óriási nagy különbség van az orális szex és a szado-mazo, vagy a többi dolog között, amit leírtál.

Az orális szexben nincs semmi undorító, gusztustalan, vagy fájdalmas. Míg a többiben sajnos igen.

És tudod, egy ember nem tehet róla, hogy ez vagy az jól esik neki, hogy vágyik rá, mert az orális szex egy jó dolog. És miért kéne az egész kapcsolatában nélkülöznie valamit, amire annyira vágyik, ráadásul nem lenne nagy dolog megkapnia, és miért ne léphetne tovább és kereshetne magának egy olyan lányt, aki mindezt megadja neki és minden mást, amire szüksége van. Magyarul egy olyan lányt, akivel egyformák az igényeik?

Én nőként mondom azt, hogy nálam szóba se jöhet egy olyan pasi, aki nem nyal. Mert nálam ez alap dolog. Természetesen oda-vissza működő dologról beszélek. És ha nekem ez nincs, nem kapom meg, akkor hiányérzetem lesz, kielégületlen leszek, emiatt tönkre fog menni a kapcsolat. Ez ennyire egyszerű!

2016. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 aperitif ***** válasza:

#14, teljes egészében egyetértek veled, az orál nekem is fontos, hogy azt ne mondjam, létszükséglet egy kapcsolatban. Elvekről és szemléletről gondolkodtam el a válaszok kapcsán. Én imádok szopni, de amikor egy ismerkedés korai fázisában feltették nekem a menti három kérdést, akkor onnantól kezdve érdektelenné vált számomra az egész projekt. Aztán amikor megmagyarázták nekem, hogy az anál az nem fáj, nincs kockázata, és ha igazán fontos nekem a kapcsolat, akkor hagyom magam seggbedurrantani, akkor meg végképp elment a kedvem az egésztől.

Én sose kérdeztem meg egy reményteli partneremtől sem, hogy szeret-e nyalni. Mindig azt gondoltam, hogy majd kiderül, és ha sehogyan sem fogjuk tudni közelíteni az igényeinket, akkor el fogunk búcsúzni egymástól, de az biztos, hogy én nem fogok senkire ráerőltetni olyan dolgot, amit ő nem kíván, nem akar, nem élvez.

2016. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Aperitif. Féleértef. Nem azért nem veszi komolyan mert nem akar szopni, hanem mert benyög egy ilyet, higy akkor menjél máshoz.
2016. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mellesleg egy büdös szó nem volt itt análszexról meg szado mazóról. Ne forgasd már ki a szavaimat.

Igen a szex örömforrás de miért kéne lemondani valamiről? Te mit szólnál ha nem teljesítenék valamilyen vágyadat? És most nem szexuális dolgokra gondolok. Kereslet és kínálat. Én olyasvalakit keresek aki kielégíti az igényeiket. Ha a csaj nem ilyen akkor bele sem kezdek a dologba. Az orálról pedig nem vagyok hajlandó lemondani és kész.

2016. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

aperitif, ezt tényleg félreérted. A #9-es válaszoló vagyok, és eléggé le lett pontozva a válaszom, nyilván a félreértés miatt. Szóval nem azzal van baj, hogy a lány nem akar szopni, mert mindenkinek szíve joga, hogy mit akar csinálni. Ha nem akar, akkor természetesen nem lehet rákényszeríteni, mert a szexualitás tényleg az örömszerzésről szól, ahogy írtad. Az más kérdés, hogy én olyan lánnyal nem szívesen szexelnék, akinek ez nem téma, de önmagában ezért nem haragudnék egy lányra ez miatt...


A probléma nem itt van, hanem azzal van a gond, hogy AHOGY a lány elutasította a fiút. Egy kapcsolatban ugyanis elég nagy bunkóság odavágni a másik fejére, hogy "ha azt akarod, hogy leszopjanak, menj máshoz". Ez egy paraszt tahó dolog a lány részéről, és igaza van annak, aki azt írta, hogy az ilyen lány "apuci kis hercegnője". Én bottal nem nyúlnék az ilyen lányhoz, mert egoista, férfigyűlölő izé, az ilyennek semmit nem jelent a kapcsolat, csak magával törődik. Persze férfiban is van ilyen, szóval nem a lányokról általában beszélek, hanem erről a konkrét viselkedésről.


Neked se tetszene, hogy ha pl. a pasid nem akarna megdugni, mert mondjuk fáradt vagy valami, és benyögne ilyet neked, hogy "ha f**t akarsz, menj máshoz". Egy normális kapcsolatban így azért nem utasítjuk el a partnert... Remélem belátod, hogy ez azért tényleg nem fair a lány részéről, aki a kérdezőt nem akarta le**pni. :D

2016. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na az utolsónak világos volt miről dumálok és a hercegnő metaforát is érte.
2016. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!