Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal elég rég egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal elég rég egyutt vagyunk de nem akar szopni pedig tudja mennyire szeretném, még azt is mondta ha az kell menjek el máshoz, Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 10:33
1 2
 1/19 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
77%
Értsd meg, hogy ő ezt nem szeretné. Biztosan neked is van valami olyan, amire akkor sem vennéd rá magad, ha agyonvernének.
2016. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 aperitif ***** válasza:

Két dolgot tehetsz, vagy elfogadod a párodat így, vagy mást keresel. Esetleg köztes megoldásként reménykedhetsz benne, hogy majd később leküzdi az ellenszenvét, és megjön a kedve. Vagy erőszakoskodsz, és végképp elvadítod.

Olyan tutifrankó receptet, amit ma bevetsz, és holnaptól könyörögni fog, hogy szophasson, most nem tudok mondani.

2016. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ne kényszerítsd, ne utalgass többet.

ettől senkinek nem jön meg a kedve.

tényleg csak reménykedhetsz, hogy majd magától.

2016. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Akkor menj el máshoz, szoptass meg egy jó csajt rendesen:)
2016. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Számomra ez a kapcsolat végét jelentené. Sőt, nem is kezdtem volna vele kapcsolatba. Ugyanis nálam az orális szex (holott nő vagyok) alap egy kapcsolatban oda-vissza. Ha egyik fél ennyire ellene van, ott nem egyeznek a szexuális igények és onnantól fogva szerintem az a kapcsolat nem lesz hosszútávú. Hisz benne mindig benne lesz az, hogy ő valamit nem tud-nem akar neked megadni, míg benned meg az, hogy vágysz valamire, amit ő nem tud-vagy nem akar megadni.

És ez előbb-utóbb sokkal jobban ki fog ütközni és tönkre mehet tőle a kapcsolat.

Én nem lennék az adott lánnyal tovább együtt. Mert nem egyeznének az igényeink.

2016. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A kapcsolat elején mindig ki kell deríteni hogy szopik-e az adott nő. Ha nem, akkor még időben ott kell hagyni a fenébe. Persze csak miután már szexeltél vele.


Én is voltam olyan ostoba, hogy egyszer fél évet együtt voltam egy lánnyal, aki nem szopott.

2016. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Akkor te meg ne nyald ki őt!

Ja és keress mást ,aki szeret szopni.

2016. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

7:

Na most akkor melyik?


Én imádok pinát nyalni és akkor is nyaltam a barátnőm fél évig, mikor ő nem szopott engem.

Aki nő nem szopik, az nem azért nem, mert a párja sem nyalja őt.

2016. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Azért a csak is elég bunkó, már nem azért. Mi ez, hogy "ha kell, menjél el máshoz"? :D Ha nekem ilyet egy lány beszólna, én tényleg el is mennék egy másik csajhoz :D Aztán gondolkozhatna magán.


Na jó, én megértem, ha nem akarja csinálni, mert van, akinek ez nem pálya. De akkor is, ilyet beszólni? Látszik, hogy ebben a lányban semmilyen empátia nincsen, csak magával törődik. Szerintem ne azért hagyd ott, mert nem szop (bár önmagában már ez is elég ok), hanem azért, mert ilyen beképzelt, egoista senki, aki lesz*rja a te igényeidet.

2016. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hat szerintem egyertelmu a megoldas:


Menj el mashoz.

2016. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!