Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexről tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni. Beöntést nem akarok, de nyilván nem akkor fogom csinálni amikor rámjön a sz*rás. Óvszert és sikosítót fogunk használni. Lányok akik próbálták milyen tapasztalataitok vannak? Olyanok véleményét nem kérem akik nem próbálták, de undorodnak :) Fiúk, miért szeretitek így?

20/L



2016. febr. 26. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi soha nem szoktunk popsiba kezdeni,mert a párom csak akkor tud megfelelően ráizgulni ha előtte volt orgazmusa és megkívánja. Nála az a legdurvább amikor saját magát elégíti ki, és mikor elmenne akkor teszem be óvatosan....

Furcsa mód nagyon nehezen jut el hüvelyi orgazmusig, mindegy hogy ki van felül, de ha be van izgulva és popsiba lovagol rajtam akkor többször elélvez akár egy percen belül. Többször megkaptam mér a kritikát, hogy biztos azért van, mert kicsi a farkam,de nem erről van szó.

Popsiba egész más érzés lenni, sokkal intenzívebb szorítást érzek, bár volt olyan barátnőm aki a hüvelyével is tudott kellemes perceket okozni...intim torna előnyei.

2016. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként élvezem ha dugnak...:)
2016. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a beöntés nem rossz előtte. Engem legalábbis segít ellazulni a tudat, hogy biztos nem lesz baleset. Plusz tágul is az ember tőle.


Olyankor csináljátok, amikor sok időtök van. Akkor szokott fájni, ha az ember nincs kellőképpen kitágulva. Ez sok idő, főleg elsőre. A tágítást ha kézzel csináljátok, akkor nem érdemes ki-be mozgatni, inkább csak körkörösen mozgatni és simogatni, mert a ki-be húzogatás feleslegesen terheli a bőrt, plusz főleg ha ujjal csináljátok, a köröm könnyen fel is sértheti.


Elsőre egyébként szerintem nem kell nagyon erőltetni, hogy rögtön be is tegye neked, mert az érzést szokni kell.

2016. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Joe.38 ***** válasza:
100%
Én azért szeretem mert ugye természetes védekezés. Azaz nem kell gumi. A beleélvezés bizony fontos. Gyereket meg nem akarok a mai világba. Gyógyszerrel meg ne mérgezze mag@t a párom.
2019. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb dolog a világon amikor dugom a lány popsiját és eddig ők is élvezték.
2023. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!