Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti, akik a szexről kérdeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik a szexről kérdeztek itt, szoktatok előtte elolvasni szexuális ismeretterjesztő irásműveket?

Figyelt kérdés
Vagy csak itt érdeklődtök, hátha itt többet tudnak róla?
2016. febr. 15. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egy ember itt még egy könyvet sem olvasott el. A másik, hogy itt főleg gyakorlati kérdések vannak, azokra meg tényleg nehéz választ találni, ráadásul minél több ember véleményét ismerjük, annál jobb.
2016. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érted hogy azok akik elméletben szexelnek, itt gyakorlati tanácsokat várnak?
2016. febr. 15. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak nagyon sötét emberek,akik azt se tudják mi fán terem a szex.

De az is előfordulhat,hogy tapasztalatokra kíváncsi valaki.Ami nem mindenkinél egyforma.

2016. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én fiatalabb koromban sok mindennek utánaolvastam, már csak ritkán. Inkább kérdezek, de az közvélemény kutatás jellegű :) tehát hogy minél több tapasztalat érdekel.

Viszont a fiatalabbaknak állítom hogy kimaradt az utánaolvasás, pedig ők nőttek bele az internet világába.

Tinivel mikor itt beszéltem, nagyon nem vágta, hogy mi az utánanézés.

Ők gykból tanulnak, ami nem jó. Zavarosak a válaszok.

25n

2016. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Te is fiatal vagy! Milyen fiatalokról beszélsz? Az internet szolgál-büntet bennünket már vagy 20 éve. A magyar köz számára is elérhető több mint 10 éve!

Az itteni tanácsok megbízhatatlansága a sok kamuból, (fiúk lány névvel irogatnak) és az átlagéletkor kicsiny voltából származik!

2016. febr. 15. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Tini csitrit meg fiatal felnőttet ne keverd már össze!


Bebiciklizős (betárcsázós) nettel pont hogy "nem volt szabad" sokat netezni. A mostani tinik meg fél napjukat a neten töltik. Erről ennyit.

2016. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a nagy lehetőség ellenére azt látom hogy senki nem olvas utána! Itt 2 percben akarja megtanulni az "udvarlást", erotikát, szexet. A kölcsönös örömszerzés, igénye, szinte fel sem merül, pedig a szex (nekem is) erről szól!
2016. febr. 16. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!