Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexről tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni. Beöntést nem akarok, de nyilván nem akkor fogom csinálni amikor rámjön a sz*rás. Óvszert és sikosítót fogunk használni. Lányok akik próbálták milyen tapasztalataitok vannak? Olyanok véleményét nem kérem akik nem próbálták, de undorodnak :) Fiúk, miért szeretitek így?

20/L



2016. febr. 26. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Kisfarkúakkal jó volt, nagyobb mérettel már iszonyat kellemetlen, vele hamar abba is hagytam.
2016. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%

Mind a 2 oldal jo.

Ha en csinalom a baratnomnek akkor azert mert az szukebb hely meg ritkan engedi csak, ha o csinalja nekem akkor azert mert nem a megszokott es mas pontrol is izgatva vagyok.

36f

2016. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem anál barát méretem van.Így szokták szeretni a barátnőim.:)

Azért szeretjük mert a popó általában szűkebb mint a hüvely.Illetve más fajta érzés.

Nyilván a wc-zést le kell tudni előtte.

Az étkezésre sem árt odafigyelni.

Hogy ne eregess közben a babtól vagy egyéb gázos kajáktól:)

De ez benne van a pakliban.

Ha komplett beöntést nem is csinálsz,azért eleinte amíg nem lesz gyakorlatod,azért szerintem egy minimális öblítés nem árt megejtened előtte.

F40+

2016. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
A bejárat szűkebb és jobban ingerli a makkot és jó érzés egy formás jó kis popsit megdu..ni:)Nekem kellemes élmény volt főleg mikor a barátnőmnek megvolt a havi, olyankor viszont jobban igényelte az anális beavatkozást:)
2016. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Kukoricás pizzát egyél előtte 10-12 órával legalább. :D Adja neki az érzést utána...:D

Én férfi vagyok, de rendszeresen fenékbe is qrtam az eddigi barátnőimet. Gumi nélkül, aztán onnan szájba. Imádtam :) Tetszett nekik is, hogy szétcsapattam a tojócsövüket :D Jó szűk volt, de örök szerelmem a hüvely marad. ;)

2016. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Mivel kapcsolatra mindig kifogtam a nagy és vastag fa$zúakat, az elsővel kipróbáltam, nem jött be, így ezt meghagyom másoknak.

Elég szűk a puncim, nekik meg ugye nagy fa$zuk volt, (jelenleginek is), nincs igény az análra hála jó Istennek.

(Alkalmira voltak ilyen kis fityfa$zúak, de azokkal fel sem merült, hogy a seggembe rakják. Igaz, addig éltek volna.)

2016. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

a popó szűkebb de nem adja azt az érzést amit akkor az elélvező punciban (hüvelyben) lehet tapasztalni.

aki nem cibálta érzéktelenné a sok recskázással a farkát,nem túl vékony (d>3,5) és a párja képes hüvelyi orgazmusra (vagyis tud neki okozni) annak a puncibadugás élveztesebb lehet.

2016. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi szoktuk a párommal, de nagyon ritkán.

Főleg akkor csináljuk, mikor nekem megvan, és akkor hüvelybe nem lehet, így marad a popsi.

Nem mondhatnám, hogy élvezem, sőt csak úgy tudok elmenni, ha izgatja a csiklómat.

Nekem fájdalmas, de ha megvan és úgy csináljuk, akkor nem fáj. Meg akkor sem, ha előtte kielégítem szájjal, és majd csak a második menetnél engedem, hogy popsiba tegye.

Mi is használunk síkosítót. Előtte és utána is alaposan tisztálkodj meg, nem muszáj beöntést csinálni.

Az én párom van, hogy előtte alaposan megmaszíroz, közben jól felizgat, és akkor jó szokott lenni, teljesen ellazulok. Mondjuk a behatolást mindig nagyon óvatosan csinálja, mert az sajnos nekem mindig fáj.

2016. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan nem értem a nőket, miért csinálják, ha fáj neki??
2016. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha fáj, abbahagyjuk. Nem erölteti.

Egyébként én szeretek neki örömet okozni, ha ő ezt igényli..

Jó, nyílván nem tennék olyat, amitől mocskosnak érzem magam, d e ha kívánom és pont megvan, akkor jó.

2016. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!