Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dugtam egy 37 éves nővel 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugtam egy 37 éves nővel 22 évesen. Rossz volt. Próbálkozzak még a saját korosztályomon kívül?

Figyelt kérdés

Nem tudom a nő hibája volt-e, bár belegondolva lehet.

Nagyon szerettem volna szexelni már idős nővel és eléggé leadtam a mércét az elképzeléseimhez képest. Vékony vagy átlagos alkatú, szép arcú nőt kerestem, de végül egy nagyon túlsúlyos nővel voltam. Már az elején nagyon tetszettem neki és amíg ruhában volt ő is egész jól nézett ki. Viszont nagyon csúnyán hájas, kövér. Hatalmas lógós mellekkel. Korosztálytól függetlenül nekem az átlagos vagy vékony alkat jön be.


Előtte fürödtünk és ott előttem borotválta le a pináját, mert azt mondta ezt elfelejtette. Fürdés után is nagyon büdös volt a puncija, amikor nyaltam. És úgy éreztem, hogy kb pár perc szex után úgy kezdett izzadni, mint egy ló.


Mondjátok, hogy lehet ez jobb is idősebb nővel. Nem érzek magamban semmi büszkeséget, hogy lefeküdtem egy 15 évvel idősebbel, mert leadtam a külsőbeli elvárásaim és maga az aktus is rossz volt.


2016. febr. 25. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Olyannal kezdtél aki számodra egyáltalán nem volt izgató.

Az, hogy ezek mellett mennyire volt igényes, higiénikus már bele sem kell menni. A fejedben a dolog eleve ott elromlott, hogy hájas és lógós mellű, és rád ez eleve lehangolóan hatott. Hidd el ha a fantáziád szerinti legtökéletesebb nő lett volna, még lehet, hogy a büdös punci felett is szemet tudtál volna hunyni, mert elvette volna az eszedet az izgalom. De nem. Próbálkozni próbálkozz bátran, mert vannak igen csinos, igényes 30-as 40-es nők. Nekem is volt szerencsém párhoz. Persze, nem hipp hopp találsz, mert ebben a korban azért statisztikai alapon a nők többsége házas, és nem fog félrelépni belőle, azaz kisebb a szórás amiből tudsz válogatni, de azért vannak csinos egyedülálló, vagy férjük/párjuk mellett huncut nők.

Keress és találsz. És ne adj alább az igényekből.

2016. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!