Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dugtam egy 37 éves nővel 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugtam egy 37 éves nővel 22 évesen. Rossz volt. Próbálkozzak még a saját korosztályomon kívül?

Figyelt kérdés

Nem tudom a nő hibája volt-e, bár belegondolva lehet.

Nagyon szerettem volna szexelni már idős nővel és eléggé leadtam a mércét az elképzeléseimhez képest. Vékony vagy átlagos alkatú, szép arcú nőt kerestem, de végül egy nagyon túlsúlyos nővel voltam. Már az elején nagyon tetszettem neki és amíg ruhában volt ő is egész jól nézett ki. Viszont nagyon csúnyán hájas, kövér. Hatalmas lógós mellekkel. Korosztálytól függetlenül nekem az átlagos vagy vékony alkat jön be.


Előtte fürödtünk és ott előttem borotválta le a pináját, mert azt mondta ezt elfelejtette. Fürdés után is nagyon büdös volt a puncija, amikor nyaltam. És úgy éreztem, hogy kb pár perc szex után úgy kezdett izzadni, mint egy ló.


Mondjátok, hogy lehet ez jobb is idősebb nővel. Nem érzek magamban semmi büszkeséget, hogy lefeküdtem egy 15 évvel idősebbel, mert leadtam a külsőbeli elvárásaim és maga az aktus is rossz volt.


2016. febr. 25. 12:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2 nagyon jó, velem egykorú barátom is volt már 35-50 körüli nőkkel az életben és csupa jókat mondtak. Nagyon vágytam volna már rá, hogy kipróbáljam én is, de rosszul sült el.
2016. febr. 25. 12:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát próbálkozz. Legközelebb jobban nézd meg h kivel akarsz szexuális kapcsolatot létesíteni ne ugorj bele egyből. Azért nem minden középkorú nő igénytelen.
2016. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még haver. pedig 22 kettő vagy...talán későn érő... :)


A szex minősége nem attól függ, hogy éppen 20 éves a 40 évessel vagy 25 éves a 30 évessel fekszik-e le....

2016. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A te hibád volt hogy pont egy olyan nővel szexeltél, aki nem volt vonzó a számodra. Nem azt kaptad, amit vártál és elképzeltél. Rosszul választottál.

Ehhez továbbra nincs is mit hozzáfűzni.

2016. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Világos.
2016. febr. 25. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Most őszintén,mire számítottál?Attól,mert valaki idősebb,még nem lesz feltétlen jobb az ágyban...és ha ehhez még csak be se jön neked...gratulálok.

Ez nem korfüggő dolog.22 évesen inkább örülj,hogy gond nélkül szexelhetsz fiatal lányokkal,20 év múlva majd ezt fogod visszasírni:D

19L

2016. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Baaaaaaaaaaaaalfaaaaaaaaaaaaaaa.......................
2016. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre van undorom és röhögőgörcsöm .
2016. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor egy hájas, kövér nő ruhában van, az látszik, hogy milyen, nem?

Mert ruhában sem lesz vékony?

Mielőtt a lényegre tértetek volna, szerintem meg kellett volna mondanod, hogy bocs, nem erre számítottál, te ezt nem szeretnéd és hazamentél volna.

Hogy Ő mit gondolt volna erről, kit érdekel, de nem lett volna egy rossz élményed.

Egyébként nem minden ilyen korú nő néz így ki, de ezt fogtad ki.

Legközelebb jobban járd körbe a dolgot.

2016. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves nő is lehet igénytelen, számodra nem vonzó, semmi köze nem volt az életkorához.
2016. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!