Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi eselyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi eselyem van megtalalni azt a sracot, akivel itt ismerkedtem meg, jokat emaileztem aztan lekoptattam majd eszembe jutott h megsem volt jo ötlet? encykee23

Figyelt kérdés

Szerettem volna vele ismet felvenni a kapcsolatot irtam neki parszor nem volt valasz majd letöröltem az akkori email fiokomat aztan ma vettem eszre hogy keresett itt meg tavaly decemberben.

mindez tavaly törtent augusztus es oktober között majd azt hiszem november vegefele probaltam ujra felvenni a kapcsolatot.



2016. febr. 23. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy próbát megér, ha nagyon akarsz valamit :)
2016. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy beszéltem veled itt!
2016. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igeeen? 2-es küldj egy felhasznalonevet priviben es meglatjuk :)
2016. febr. 23. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
nem nyert a 2-eske?
2016. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még soha nem beszéltem veled
2016. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nyert 2eske bar az evjarat passzol :D
2016. febr. 23. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de én koptattalak le :/
2016. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!