Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem a vékony lányok élveznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a vékony lányok élveznek "elsőbbséget"? L

Figyelt kérdés

Szép arc és nőies alkat?

Nem vékony, nem kövér, inkább a kettő között. Van fenék, van mell, keskeny csípő, homokóra alkat, de nincs 'véznaság'.


Az egyik barátnőm hasonló, kb. őt írtam le és sokan megnézik. Pedig nem egy modell alkat. De nem is kövér, olyan 60+ lehet.


Én vékony vagyok, engem is dicsérnek, hogy csini vagyok, de érzem, hogy rá mégis máshogy néznek.


Szerintetek miért? Nem tudom megfogalmazni.. Pl. a minap jött egy srác az utcán velünk szembe. Az én és az ő képeit is szokta lájkolgatni. Néztem a srácot, aki meg a barátnőmet nézte és csak neki köszönt, közben bámulta. Jó, tényleg szép lány, de egy vékonyabb lányt nem hamarabb megnéznek a pasik? Ez nem féltékenység, szimpla statisztikai kérdés. Én szőke, vékony, ő barna, nem vékony. Elméletileg hamarabb megakad a pasik szeme egy vékony lányon, nem?


2016. febr. 20. 21:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nálam biztos hogy nem. Nem izgatnak a vékony "modell" alkatok. Persze ennek vannak határai. Legalább ne úgy nézzen ki mint egy nádszál, ceruza. Valami gömbölyödjön, kerekedjen, íveljen rajta.

Ez az elméletileg duma csak általánosítás most ugye? Mindenkinek más tetszik.

2016. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#10 na ő olyan, mint az 1-es fent, mellben, deréktól lefelé mint a 2-es.
2016. febr. 20. 21:47
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan nők tetszenek mint amit a 9-es linkelt.
2016. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
a súly nem minden. sokat számít a kisugárzás, a tartás, stb... :)
2016. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Te erős tévedésben vagy.

Evolúció. Egy egészségesen telt nő könnyebben esik teherbe, egy széles csípőjű nő könnyebben szül, egy nagymellű nő könnyebben szoptat.

Egy éhező csaj terméketlen. A férfiak biológiailag pedig arra vannak beprogramozva, hogy a termékeny nőket tartsák vonzónak.

Ha megnézed pl. a görög női szobrokat, mind molett.

A modern média nyomatja a piszkafa női modelleket, amúgy a fogyókúra is egy nagyon jó üzlet.

A férfiak 90 %-a inkább egy széles csípőjű, nagyobb mellű nőt választ egy 50 kg-s modellalkat helyett.

2016. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 ~OnLány~ ***** válasza:

"Evolúció. Egy egészségesen telt nő könnyebben esik teherbe, egy széles csípőjű nő könnyebben szül, egy nagymellű nő könnyebben szoptat.

Egy éhező csaj terméketlen." Hm,hogyan?


Ezt így nem mondanám,ez nem ide tartozó téma.Egyesek nem azért nem esnek teherbe,mert vékonyak.A barátom nővére teltebb és 3 évnyi próbálkozás után jött csak nekik össze,mialatt rengeted tablettát is szedett,hogy összejöjjön nekik.A stressz is okozhat gondokat a teherbeesésnél.


Kérdező

A kisugárzás is sokat tesz.Talán te mindig búskomor arcot vágsz,ő pedig mindig mosolyog.Lehet azért őt nézte meg a pasi.

Nézd.Nem mindenki szereti a modell alkatot,ugyanígy a teltebb lányokat. Miért irigykedsz rá,ha a barátnőd?

Mert több lájk van a képe alatt?Ettől még nem biztos,hogy többre tartják.

Ha olyan az alakja,mint amit belinkeltek,akkor abszolút nem duci a lány.Sőt,igazi nőies alakja van.

Szóval nem értem mit vagy úgy oda,min akadtál ki?


Mi az,hogy te szőke vékony,ő barna nem vékony?!

Szerintem akkor te nagyon sovány lehetsz,ha az duci,amit belinkeltek,már neharagudj.

2016. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sehol sem élveznek elsőbbséget a vékony lányok. Ezt csak ti, lányok gondoljátok így. A nőies, formás lányok a nyerők, ős viszont már nem férnek bele a modellalkat kategóriába, de természetesen még husisnak sem nevezhetőek.
2016. febr. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bocs, ez a kretén oldal kétszer küldte el.
2016. febr. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy milyen az alkatod, meg a hajad színe.

Ha kirakat vagy akkor megnéznek, ha kedves vagy szeretnek, ha tüzes vagy meg...nak.

2016. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!