Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem a vékony lányok élveznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a vékony lányok élveznek "elsőbbséget"? L

Figyelt kérdés

Szép arc és nőies alkat?

Nem vékony, nem kövér, inkább a kettő között. Van fenék, van mell, keskeny csípő, homokóra alkat, de nincs 'véznaság'.


Az egyik barátnőm hasonló, kb. őt írtam le és sokan megnézik. Pedig nem egy modell alkat. De nem is kövér, olyan 60+ lehet.


Én vékony vagyok, engem is dicsérnek, hogy csini vagyok, de érzem, hogy rá mégis máshogy néznek.


Szerintetek miért? Nem tudom megfogalmazni.. Pl. a minap jött egy srác az utcán velünk szembe. Az én és az ő képeit is szokta lájkolgatni. Néztem a srácot, aki meg a barátnőmet nézte és csak neki köszönt, közben bámulta. Jó, tényleg szép lány, de egy vékonyabb lányt nem hamarabb megnéznek a pasik? Ez nem féltékenység, szimpla statisztikai kérdés. Én szőke, vékony, ő barna, nem vékony. Elméletileg hamarabb megakad a pasik szeme egy vékony lányon, nem?


2016. febr. 20. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Azért nem minden pasi favoritja ( bocsi a fogalmazásért) a piszkafa. Vannak pasik akik a nőiesebb lányokat kedvelik. A cici popsis formásabb lányokat. Nem minden pasi egyforma. Hát ez van ez a pasi pomt egy ilyen általam feljozott típus volt gondolom
2016. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mutass képet az alakodról légyszi! :) Amúgy nem az alak, hanem az arc a döntő, még miiindiig....
2016. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért telóról vagyok
2016. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kinek mi tetszik,az izmos pasi se jön be minden csajnak.
2016. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Linó03 ***** válasza:
A telt idomok (nem kövérség, csak nem véznaság) a nőiességhez tartoznak. Akiket én kérdeztem, azok sokan szeretik az ilyen nők alkatát.
2016. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az arc ennyire fontos? Azt hittem a férfiaknak a test áll az I. helyen.
2016. febr. 20. 21:25
 7/19 anonim ***** válasza:

A baj az hogy 2 féle nő van a "férfiak" képzeletében!

Az egyik "fajta" aki teltebb, dögösebb, QÁ-sabb, izgatóbb, és minden estére szeretne egy másik ilyet!

(egyrészt azért, mert az ágyban olyan balfék, hogy nem tud kielégíteni egy nőt, másrészt a változatosság gyönyörködtet, és minden nőt meg szeretnék egyébként is dugni!)

-------

A másik, akire más még csk rá se nézzen, és természetesen ő sem senkire! Legyen szűz, és a gyerekek megszülése után az sem baj ha többé nem kívánja a szexet, én úgysem értek hozzá jeligével.


A fiatalkorban pedig ezeknek a dolgoknak a keveréke is összejön, mert szerencsétlen legény még maga sem tudja hogy kicsoda, honnan jön, és hová tart, és mit is akar attól a lánytól akihez még hozzá sem mer szólni!

Ha nagymellű, jólenne egy kiadós keféléshez. (ez a kapósságának az egyik oka) De járni, mivel még én is egy cingár egérke vagyok, hogy járhatnék egy 20 kilótól több lánnyal? Talán néhol túloztam, de az igazságot próbáltam vázolni!

:-)

Légy boldog!

2016. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
20 kgtól több? Wtf? :D Ezt nem értem. xDD
2016. febr. 20. 21:39
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mennyire vagy vékony, van amire már azt mondják h nem egészséges, de van amire meg h egészségesen sportosan vékony.


Egyébként a husisabbakra azért néznek máshogy, mert úgymond bocs a kifejezésért de könnyebb prédának tűnik, és nem esik olyan rosszul a visszautasítás sem, mert nem tartják jóval többre maguknál az emberek.


Egyébként én ezekre azt mondom, hogy egészségesen vékonyak:

[link]

[link]

[link]


de ez már gebe, inkább már anorexia típus:

[link]

2016. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"keskeny csípő, homokóra alkat"


A kettő kizárja egymást, mert a homokóra alkat lényege pont a széles csípő és vékony derék.


[link]


[link]


[link]


Ami meg a kérdésedet illeti, a férfiak ízlése sem egyforma. Szerintem legalább annyi pasinak a nőiesen teltebb, domborúbb idomok jönnek be, mint a modell vékonyságú alak.

2016. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!