Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az itt feltett kérdések hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt feltett kérdések hány százalékát gondoljátok valós kérdésnek, vagy hány százalékát tartjátok kérdésesnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy csak szórakozik valaki, de nincs problémája, illetve komoly kérdése?
2016. febr. 19. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70-30.
2016. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha minden kategóriát nézek akkor szerintem azér 80% igazi kérdés.


De pl. szex meg ezó kategória... ezekben szerintem 40-50% kamukérdés.

2016. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt minimum 80% kamu, troll vagy vicckérdés.


A másik kedvencem, amikor naponta 6-szor megkérdezik, hogy: "lányok nektek milyen pénisz jön be"


A keresőt se sokan ismerik ezen az oldalon.

2016. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan igazán normális kérdés 10%-ban fordul elő. A maradék kérdés:

- kamu

- egy kis értelmi/érzelmi intelligenciát igényelne és mindenki tudná rá a választ.

2016. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudnám megmondani.

Viszont, vagyunk egy páran, akik csak szórakozni járunk ide. Már mint a kérdéseken és a válaszokon. Sokszor, jobb a kabarénál.

2016. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában olyan 60-40 arányban lehet az igazi-, vs. kamukérdések aránya szerintem. Sokan csak hülyeségből, szórakozás céljából kiteszik a kérdésüket.
2016. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60% valódi, 40% kamu.
2016. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!