Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarja a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a barátom, hogy leszopjam?

Figyelt kérdés

A barátommal minden rendben van köztünk szex terén, egy dolgot kivéve: nem engedi, hogy én orálisan kényeztessem és nem tudom miért. Ő mindig kinyal engem, van hogy többször is egymás után, azt mondja imádja csinálni, de nem hagyja hogy viszonozzam. Mikor megkérdezem miért csak annyit mond, hogy nem tudja.

Tapasztalt már valaki ilyet? Mi lehet az oka?


2016. febr. 16. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nem volt meg tul sok novel.... Valoszinuleg fel,h ha az elovaladek bele megy a szadba,az nem tetszene neked,vagy megundorodnal. Ha nem volt sok novel ez lehet az oka! Ha volt,akkor lehet csak egy rossz tapasztalat ami miatt megutalta

Kicsit tobb infot kellene tudni,h ertelmes valaszt lehessen alkotni rola

2016. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Párszor már megengedte, de mindig csak addig jutunk hogy még csak a végét nyalogatom de már visszakozik. Gondoltam már erre az előváladékos dologra ezért megemlítettem neki, hogy finom íze van, de így sem :/
2016. febr. 16. 11:52
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem volt olyan sok lánnyal. Én vagyok a harmadik barátnője, 23 éves amúgy az illető.
2016. febr. 16. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat attol meg ot ez frusztralhatja,h te mondtad neki,h finom! Akkor valoszinuleg ez van a dologban! Vagy fel,h nem tud ido elott szolni es esetleg nem mer a szadba menni... Esetleg lehet ez is egy rossz tapasztalat miatt
2016. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg fél, hogy nem tudja visszatartani magát olyan sokáig és hamarabb elélvez a szádban. Ő pedig nem akarja, hogy azt hidd, nem bírja tovább.
2016. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
engem egyszer egy lany megharapott es utana nagyon sokaig fajt. azota is viszakozom az ilyesmitol...
2016. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is anno nem szerette ha kinyalom, mert az "fúújj, és nem illik és büdi és nem tiszta".

Volt pasija valamiért bele hozta ezt a frászt.

2016. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki nem tud valamit megindokolni, az hülye.
2016. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy szomjazol az izére, mert múltkor, mikor hagyta, hogy megnyaljad nagyon finom volt. 😉
2016. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Légy vele türelmes ! :)
2016. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!