Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék eten az érzésen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék eten az érzésen túllépni, megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy alkalmi kapsolatban vagyok egy férfival, és hiába gondolkozom, probálok mááshogy gondolkozni, kivülről ltni magamat, reálisan, mégis állandóan bennem van a gyötrő érzés, amiatt mert ő csak szexet akar velem, leginkább úgy hogy én keresem amiatt is:( hogy legalább ekkor talizzunk.


Hogy foglaljam össze, bókolni nem szokott már, nekem amiatt lenne szükségem rá, hogy nőnek érezzem magam, mégha csak szexről van szó, mással nem akarok ilyen jellegű kapcsolatba belemenni, nincs olyan aki érdekelne komolyabban, rajta kivűl, és folyamatosan azt látom, hogy sok nő ismerőse lesz facebookon, tudom hogy dumál, kavar jópárral éstudom hogy emberileg, és egzisztenciálisan sem felelnék meg neki, mert ő pénzes, és impulziv életet él, én meg egyáltalán nem!


Most olyan megközelitésre lennék kiváncsi, hogyha ebben maradok hogy tudnám félretenni az állandó féltékenyséégemet.....sok pasi irogat, de nem is érdekelnek, illetve azok is csak szexet akarnának.....


N


2016. febr. 15. 22:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy eleinte jobbat beszéltük, vidám , kedves volt, mostanság nem is tudunk elbeszélgetni......nem is tesz ellene semmit....tudom hogy most azt mondjátok h hülye vagyok v r*b**anc, v hagyjam a fenébe, de ezek kivül valami megoldást?
2016. febr. 15. 22:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgyse hagynád ott, ha valaki ezt itt mondaná. Egyértelműen latszik, hogy egy lyukként tekint rád, ebből soha nem lesz több. A döntés a tied, hogy ez akarsz maradni, vagy tovább lépsz rajta
2016. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sajnos #2-es nek igaza van >> ezen neked kellene valtoztatni

ebbe tanacsot nem lehet adni

2016. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy csak a szexre kellesz valakinek az nem baj. Ha ő neked is kell a szexre.


És amúgy meg egy ilyen egy jó lehetőség, hogy kicsit megismerjétek egymást.


Szerintem valahogy építened kellene magad. Hogy izgibb legyél. Gyakorolgatnod a játékot.


(és esetleg olvasni)

2016. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még kicsit folytatva. Azt verd ki a fejedből, hogy neked valami úgy eleve jár. És akkor nem leszel csalódott. Ha valamit kapsz örülsz. MErt ajándék. ÉS ha valamit adsz örülsz. Mert neked ilyen sok van, hogy adhatsz magadból. Köszönjük!
2016. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megint te vagy az művész lány? H.....a ?
2016. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne keresd többet és kész!
2016. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsit el tájékozódtál így a férfiak felfogásáról kapcsolatosan.


Egyrészt, ha valakivel lefekszel csak úgy, az elég ok arra, hogy az a valaki meg se akarjon úgy igazán ismerni, csak eltűrni. Jó magam is voltam már ilyenekben, és ami könnyen jön az könnyen is megy.


Ha lefekszel egy pasival, nehezen hiszem, hogy képes lenne téged megkedvelni - vagy pontosabban - bármit tenni azon kívül, hogy lyukra használ.


Én is volt hogy többször kerestem valakit, lefeküdtünk, utána már nem is kerestem, de ő igen, viszont ez csak annyiból állt hogy átmentem, lefeküdtünk, és közvetlen utána jöttem haza.


Ő is féltékeny volt meg minden, de megmondtam neki, hogy részemről ez szex, ha zavarja befejezhetjük, de semmivel nem tartozom neki. Nem akarta befejezni, továbbra is összejártunk egy ideig... aztán meguntam hogy nem tartja magát ahhoz amit megbeszéltünk így én fejeztem be.


Ha valaki a szexpartnerem, az abszolúte nem érdekel lelkileg csak testileg.


Én ezt úgy szoktam mondani, hogyha valakivel lelki kapcsolat alakul ki elsőnek és nem testi, ott lehet valamit kezdeni a helyzettel, de ha testi, akkor lelkileg egyáltalán nem tud érdekelni.

2016. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nekem amiatt lenne szükségem rá, hogy nőnek érezzem magam"

És Nőnek érzed magad egy ilyen kapcsolatban?


Tudom milyen helyzet amiben vagy, nem azért csinálod, hogy nőnek érezd magad, hanem inkább azért kötsz kompromisszumokat (elég sokat), mert szereted őt. Hiába bármit tanácsolni, amíg ezen nem tudsz túllépni. Egyet meg kell értened, Ő nem szeret téged és ez nem is fog megváltozni. Jobbik eset, ha Ő magától nem keres, akkor könnyebb vele a kapcsolatot megszakítani, csak erőt kell magadon venned és nem hívni őt, nem keresni és legfőképpen NEM NÉZEGETNI A FACEBOOK OLDALÁT!


Ne attól érezd magad nőnek, hogy megdug valaki, hanem attól, hogy ha tükörbe nézel, azt látod, hogy igenis egy kívánatos, magabiztos nő vagy, akiért a pasik odavannak és pont ezért meg is érdemelsz egy olyan pasit, aki törődik veled, kedves hozzád, és az egész valódért szeret, nem csak azért ami a lába között van...

2016. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!