Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék túllépni azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék túllépni azon, hogy tulajdonképpen félek a szextől?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, eddig egyetlen barátnőm volt, akivel nagyon kaotikus kapcsolatom volt. Nem szeretett.

Mindössze 5 hónap alatt kétszer próbálkoztunk szexel, sem petting sem semmi más intim dolog nem történt köztünk, csókon kívül, de az is legtöbbször max egy puszi volt.

És első alkalommal, sajnos a guminál lankadni kezdtem, (egyáltalában véve nem is láttam mert korom sötét volt), barátnőm mondta, hogy hagyjuk. Aztán egy hónap múlva próbáltuk újra, ahol megint voltak ilyen problémák, de aztán már működött.

3 hónapja vége ennek a kapcsolatnak, de egyrészt frusztrált vagyok, mert ennyi idősen ennyi tapasztalatom van, másrészt pedig félek hogy újra megtörténne.


2015. szept. 22. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt magaddal kell megbeszélned.
2015. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a csaj nem a barátnőd volt hanem a haverod...Semmi okod amúgy frusztráltnak lenni, van akinek még ennyi tapasztalata sincs, és az hogy az óvszer miatt lelankadsz sok embernél előfordul. Találj valakit akivel komoly kapcsolatban lehetsz és kérd meg a lányt, hogy szedjen fogamzásgátlót. De vannak más védekezési lehetőségek is.
2015. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szard le az a csajt!


Ha igazán szeretett volna , akkor segített volna neked.. emellett nem csak konkrét szexel lehet eljutni a csúcsra..


nekem volt olyan török pasim aki csak a kezét használta, de olyan gyönyört adott nekem ,amit soha nem fogok elfelejteni.


elsőnek is ne stresszelj. a parnerednek mond meg mi van és mond meg neked ,hogy segítsen ha lesz valami gubanc!


Am a gumi tényleg lankit sok embert, de ez szükséges rossz dolog, esetleg gyakorolhatnál otthon is!


De a legjobb egy megfelelő partner!


Bár ha segítségre van szükséged én tudok neked segíteni


22/F

2015. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy rendes csaj felállítja magának!

Amúgy meg egy kis pia tud segíteni, hogy a csajra figyelj, ne a múltra...

2015. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el, hogy egy olyan csajjal voltál először, aki nem is szeretett. Ne csodálkozz rajta, hogy szorongsz emiatt...Ha majd találkozol egy olyan lánnyal, akivel boldogok vagytok, teljesen más érzés lesz.
2015. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!