Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg sosem volt orgazmusom mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg sosem volt orgazmusom mit csinalhatok / csinalhatunk rosszul?

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok , ket eve folyamatosan kapcsolatban voltam sosem sikerult .. a parommal probaltam megbezselni az elejen mindig probalkoztunk tobb helyzetet kiprobalni egyszeruen mindent... egy ev utan mar annyira kivoltam hogy megjatszottam neki... egyszeruen rosz erzes volt hogy semi eredmenye es elvolt keseredve tolle , aztan egyre rendszeresebbe valt es mar kedvem sem volt hozza erre ment ra a kapcsolatom , azota voltam ket fiuval de veluk sem ment tehat csak velem volt a baj nem a partneremmel , nemertem magam egyszeruen... annyira kivanom a dolgot egyebkent mert az elejen jo de megunom mert en ugysem tudok eljutni odaig mar azt erzem es inkabb mihamarabb azt akarom h a partnerem elvezzen el es neki legyen jo en meg legyek mar tul rajta.. annyira szeretnem ezt az erzest meg kivancsi vagyok ra milyen... de nemtudok rajonni mit csinalok rosszul segitsetek legyszi , kezdek teljesen ketsegbeesni hisz mindenki annyira odavan ezert az erzesert nekem meg nemmegy... :/


(bocs az ekezetek miatt angol telefonrol irok)


2016. febr. 14. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha maszturbálsz, elélvezel?
2016. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nalam is ugyanez a helyzet. Teljesen mindegy mennyire vagyok beindulva, mennyire akarom es elvezem. Nem megy. Sokan azt mondtak nekem masztizzak es ugy"tanuljam" meg, hogyan is tudok eljutni az orgazmusig..

19

2016. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most ez hulyen fog hangozni de nem nem hiszem , vagyis nem tudom mit erzek ,. jo erzes jtanna egyre jobb de hogy orgazmusom lenne.. az gondolom eroteljesebb erzes lenne
2016. febr. 14. 21:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg inni előtte 2-3-4 tequilát ;) kicsit jobban el tudod engedni magad, és rájössz mit élvezel igazán. Lehet hogy csak elfojtod magadban. (tapasztalat) 20/l
2016. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szóval nem. Hogyan maszturbálsz? És mit tartasz fontosnak a maszturbációban, mit akarsz elérni vele?
2016. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Probaltam alkohollal oldani a dolgokat de az akkori parom elmondasa szerint ugyanolyan voltam vele akkoris feltudok szabadulni nem azzal van a gond


Hogy hogy csinalom? Hat ezt eleg kinosnak tartom leirni ide kicsit zavartba hoz azert a tema , ujjazassal vagy van vibratorom , ha kivul probalnam simogatni vagy hasonlo azzal meg addig se tudok eljutni mint igy , remelem eleg ennyit tudni errol , es nem szukseges ezt reszleteznem :)

2016. febr. 14. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:

"Hat ezt eleg kinosnak tartom leirni"

Ez azért elég érdekes. Itt vagy fent az interneten, kiírsz egy kérdést. Sem a neved, semmi nem jelenik meg nekünk. Egy cseppnyi adat nincs rólad, amelyből tudhatnánk, hogy te vagy Mariska Humbákfalváról az Álom utcából. Ez engem eléggé elgondolkodtat, hogyha te ismeretlenül szégyellsz beszélni a szexről, akkor mennyire beszélhetitek meg a pároddal a dolgot? Így azt mondom, hogy semennyire, és minden egyes alkalommal csak a csodát vártad, hogy "talán most másképp lesz".


Szóval, hogyan maszturbálsz?

2016. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azert masabb egy olyannal beszelni errol akiben megbizok teljesen negyszemkozt es tudom akarmit mondok nem nez hulyenek mert megert szeret


Hàt leirtam.. nem tudom mit kene rajta reszleteznem mit lehet mast csinalni egy vibratorral mint hogy feldugod magadnak.. vagy nemertem mire gondolsz

2016. febr. 14. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát például olyanokat leírhatnál, hogy mennyi időt szánsz magadra; el vagy-e lazulva közben; mire gondolsz; elvárásnak tartod-e magaddal szemben, hogy elélvezz; a csiklód izgatásával el tudsz-e élvezni; stb.


Vibrátorból is van 850 fajta. Hagyományos vibrátor, G-pontot izgató vibrátor, csiklóizgató, anális vibrátor, tojásvibrátor...

2016. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A baj, hiba, nem az ön készülékében van! A lányoknak tanulni kell az orgazmuskészséget! A fiúknak érteni kellene a pinához, hogy maradéktalan élményt nyujtsanak a párjuknak! Meg fogod Te is találni!

Ne a farkát, a nyelvét és az ujját teszteld!

2016. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!