Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdőként három pasival lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőként három pasival lenni egyszerre?

Figyelt kérdés

A pasim elvette a szűzességem (aki 26 éves)2 hete és azt szeretné ha a második alkalommal,csatlakozna hozzánk két haverja.

Tetszik a gondolat,nem tagadom de azért egy kicsit tartok a dologtól...

mik a hátrányai egy ilyen aktusnak?

18/L


2016. febr. 13. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

Én simán belemennèk, minden vágyam lenne egy ilyen felállás. Egyszerre lenne a puncimba ,a fenekembe ,és a számban is egy fasz. Imàdnám és biztos nagyot élvéznék tőe. Ha téged vonz ez a dolog menj bele ,mert később megbánhatod.

Az itteni válaszolókra ne hallgas ,csak irigykednek...

Pribi nem kell!

25/L

2016. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nos, technikailag nincsen sok hátránya, ha rendesen, és itt most úgy kell érteni, hogy műtéshez készülő dokik sterilségével vetekedően kellene tisztálkodni, mivel megeshet, hogy a srácok szeretnének egy körforgást időközönként...

Ha nagyon figyeltek a higiéniára előtte és utána is, mindenki egészséges, attól eltekintve hogy bőven létszámfölényben lesznek, de vigyáznak rád akkor azért túlélhető szerintem.

Hozzáteszem én is benne lennék egy ehhez hasonló felállásban, ahol egyedül lennék fiú és három csaj venne kezelésbe.


24F

2016. febr. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A másik kettőt még lehet hogy nem is látta!Mit fizetnek érte?
2016. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!