Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves szűz lány, párkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz lány, párkapcsolat nélkül. Mennyire gáz ez?

Figyelt kérdés

Igazából nincs vele semmi baj, csak érettség szempontjából van hátrányban szerinte, még túl korainak tartja és nem is fér bele az életébe. Tanul, elvan a családjával és a barátaival, akiknél nem is akarhatna jobbat. Sok hobbija van és tervei az életben, ezekkel foglalkozik.

Van valami baj ezzel?



2016. febr. 12. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Ezt meg is beszéltük, jobban érzem magam most, hogy tudtam valakinek segíteni
2016. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs,de gáz.
2016. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nincsen!
2016. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha nagyon akarja akkor majd változtat rajta.
2016. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Furcsa, de igazából az ő dolga, nekem se jobb se rosszabb nem lesz tőle.
2016. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmi gond, az a lényeg, hogy az életedben egyensúly legyen. Azt tedd, amire úgy érzed szükséged van. Ha most a jövőd építése leköt, és elég örömet találsz más dolgokban, mi kell több? Csak azért ne menj bele kapcsolatba, hogy ezt is kipipáld. Ismerkedni persze ér, az sose árt, aztán majd adja magát a dolog.
2016. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nem gáz,akkor kinek lenne?
2016. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mintha magamról írtam volna. Én ismerkedem és randizgatok is,de nem találkoztam még olyannal akivel kapcsolatot is szeretnék. Jól érzem magamat így. :)
2016. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
frigid
2016. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!