Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért vannak oda A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért vannak oda A beavatott c. filmből 4-esért?

Figyelt kérdés

Azon kívül hogy tetszik nekik a csávó...

Ha csajoktol hallok egy filmkritikát a beavatottról akkor azt hallom hogy...4es így.4es úgy...



2016. jan. 23. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Karakteres arc. Erőt sugárzó szálkás testalkat.
2016. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az első leírta. Meg persze kiedzette magát, kisminkelték a filmbe, persze, hogy vonzó.
2016. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagyis ez a vélemény csak a külsőn múlik?
2016. jan. 23. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg jó szerepet kapott. Minden csaj ilyen pasira vágyik.
2016. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ugyan azért, amiért a fiúk a Fekete özvegyért a Bosszúállókból.. :)
2016. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szerep miatt jön be és ez más filmekben is így van pl az itt a testvért jatszó srácért oda voltam A Csillagainkban a hibában a Beavatottban viszont a szerepe miatt egyeltán nem
2016. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, mondjuk a filmet se bírtam, ahogy a többi ilyen kategóriájút sem.
2016. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valóban karakteres az arca, abszolút férfias férfi. Egyre ritkábban látni manapság ilyen kaliberű filmeknél ennyire jóképű főszereplőt. A film szerintem meg jól sikerült, nekem tetszett.
2016. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Beavatott egy nagyon-nagyon gyenge sorozatocska, ami talán csak a legbutább kiskamaszoknak tud valami újat mondani. Tehát a pasiért rajongók többsége is ostobácska 14 éves, azok meg akárkiért rajonganak.

Amúgy a színész valóban elég jól néz ki, úgy tudom, görög származású, érdekes mediterrán vonásokat örökölt. Viszont a Beavatottban nagyon gyengén alakít, mert maga a karakter is pocsék. Emiatt számomra például nagyon sokat veszít a vonzerejéből. Ha egy jó filmben játszana egy érdekes karaktert, lehet nekem is megdobogtatná a szívem :D

Tehát tényleg nem a kinézet fontos igazán, hanem a szerepe. Pl. az Éhezők Viadalában nekem nagyon bejön Peeta, mert tényleg egy érdekes, szimpatikus, összetett karakter. Viszont a színész, aki játssza, a valós életben nekem egyáltalán nem tetszik.

25/L

2016. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Ha nem tetszett a film akkor mit prédikálsz itt !? :D

Nekem nem 4-es tetszett ha nem a FILM !

A szerepe miatt is erőt,bátorságot,határozottságot sugároz,ami ÁLTALÁBAN bejön a csajoknak

"Vagyis ez a vélemény csak a külsőn múlik?"

Hogyan múlna a belsőn,a filmben egy KITALÁLT KARAKTERT játszik el,és nem önmagát !!! :D

2016. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!