Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megeri, hogy kimenjek vele?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri, hogy kimenjek vele? Kene erdekeljen mit gondol a masik?

Figyelt kérdés
Roviden volt egy srac nevezzuk A-nak, akivel "baratsag-extrakkal" tipusu kapcsolatom volt...de az utobbi idoben ez nem lett gyakori.. S vele kb mindent meg is szoktunk beszelni. Egy fel evig ez ment, s en kerdeztem tole, hogy szeretne-e tobbet, komolyabbat s mondta, hogy nem s ezert is az utobbi idoben ritkabban talalkoztunk. S mult heten penteken voltam nala, kicsit keseru szajjal mentem el, o mind chat-elt kozbe egy masik csajjal, de a vege fele o is szomoru volt, mert hat ugyebar, eljott ez a komolyabb tema, s nem akarja s akkor mondtam, hogy tobbet ne folytassuk. S utanna elmentem bulizni... s bulin megismertem egy sracot, akivel osszejottem(..) s kiderult masnap, h A-nak a haverja.... Persze elmondtam A-nak, s kicsit ledobbent, s aztan mondta, hogy egy nagy nocsabasz, s azert mondja, h ovjon, s ne "huppanjak" majd... (s ami meg fontos..hogy gozom sem volt, hogy a havaerja... Ha tudtam volna hozza se nyulok). S a srac akivel osszejottem, azok utan, hogy penteken volt ami volt..(...) akarta, hogy menjunk ki egy uditore. Kene erdekeljen mit mondana A? Vagy megeri egy probat a masikkal?

2016. febr. 12. 17:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a mai vilagban jobb egy ilyen kapcsolat, foleg hogyha jo barat is az illeto, minsabbhogy barkivel osszefekudni.. :) kihangsulyozom szerintem
2016. febr. 12. 17:10
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem tűnt fel, hogy "A" megalázott és kihasznált? Elmégy hozzá, és ő közben chatel egy másik nővel? Nem érezted, hogy felesleges vagy? Én tuti ott hagytam volna egy ilyen megalázó szituációt.

De oké, tegyük fel, hogy "A" egy őszinte barát számodra (amit kétlek, szerintem inkább dugópartnernek tekintett). Ez esetben miért lenne tabu számodra a haverja? Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mit gondol. Persze azért ettől függetlenül ne tedd szét a lábad egyből "B"-nek, legyen önbecsülésed, hagyd, hogy megdolgozzon érted!

2016. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
S ezek után mi tévő leszel?
2016. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De igen. 2.valaszolo.. mar amikor elkezdett beszelni a masik csajjal, akkor ugy ereztem magam. Foleg hogy o hivott hozza. Meg is mondtam neki, hogy pluszba erzem magam, s tobbet ne gondolja azt, hogy meg megyek oda.
2016. febr. 12. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez rém fura.Hogy pont A-nak a haverját sodorta az élet,az utadba.Na mindegy. A-t koccoltasd. B-vel meg ismerkedj.S ne tedd szét a lábad 5 mondat után.Idővel kiderül majd,hogy B tud e várni a szexel.
2016. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ide nevetni járok :D Miért lenne qrva? :D nem kapott pénzt. És miért alázta volna meg? Dugtak, kész. :D
2016. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak élvezi az életet és nagyon jól teszi! Az ítélje el,akinek csak egyetlen szexpartnere volt,az is a házastársa.

Kedves kérdező! A-val ne foglalkozz,helyette ott van B,akivel ,akár komoly kapcsolatot is kialakíthatsz. Sok szerencsét.

2016. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És a kérdés címét mi alapján tetted fel? Megeri ,hogy kimenjek vele?? Ez hogy jön ide
2016. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tessék mondani! Ez az isten állatkertje?
2016. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!