Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak mi vagyunk furcsák vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak mi vagyunk furcsák vagy tényleg az a trend hogy minden szexnél legyen minél hosszabb?

Figyelt kérdés

Ezt mi általában szituációtól függően változtatjuk... de alapvetően ha én is akarom meg ő is, akkor olyan 2-3 perc orál után már elélvezek. Ő róla nem is beszélve.


Viszont ha úgy jön ki akár 10-20 percig is tud szopizni.


Csak ugye ha gyors akar leápolni akkor megállás nélkül gyorsan - minden esetben kéz nélkül - csinálja, de ha meg lassan akkor váltakozó ritmusban.


De itt azt látom hogy mindenki azon van minél hosszabb legyen... Ez a gyorstüzeléssel nem lehet összefüggő dolog, hiszen a gyorstüzelő alapvetően képtelen elnyújtani a szexuális együttlétet... Én meg képes vagyok rá, csak nem mindig akarok/akarunk.


2016. febr. 10. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ha boldog lehetsz egy órán át, akkor miért akarnál csak tíz percen át az lenni?
2016. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Élvezed a gyors durranást? Ha igen, és jól esik a 2-3 perces, akkor butaság azon gondolkodni hogy mi a trend. Nekem mostanában az a baj, hogy túl sokáig tart, néha én is örülnék egy párpercesnek, de nem jön össze, a barátnőm meg azt hiszi, vele van baj, pedig nem.
2016. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel ora utan mar kezd kenyemetlen lenni a terdeles, ezert ha lehet kulonbozo pozokban csinalom.
2016. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért mert ha elmegyünk valahova ahol nincs időnk és szinte helyünk sem, de jön az ihlet, akkor nem szopizhat ott fél órán át...


Alapvetően ha van idő elhúzzuk...


Egész más a kettő, amikor hosszan cumizik akkor más érzés mint amikor 2-3 perc alatt hevesen cumizik. Össze se hasonlítható a kettő.


Barátnőm csak térdelve szop, neki az nem jön be hogy mondjuk fekszünk az ágyon és úgy... meg nekem se.

2016. febr. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!