Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet minél jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet minél jobban húzni egy férfi agyát?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk közömbösek egymás számára. Folyamatosan incselkedünk egymással, de most kicsit ötlet-vesztett lettem. Ő autószerelő, így a miniszoknyában motortérbe behajolás 'ez mi?' felkiáltással már megvolt, de hasonló ötletek érdekelnének még. :)

2016. jan. 13. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd kölcsön a szerszámait, majd ne add vissza. Azzal eléggé fel fogod húzni.
2016. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vontatókötéllel
2016. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ennek mi értelme van? De komolyan!

Miért jó, ha húzod az agyát, ahogy te írod, de semmi se lesz belőle?

Ez nekem legfeljebb időpazarlásnak tűnik.


Komolyan nem értem, pedig nem vagyok mai csirke.

Ha nekem kell valaki, akkor nem húzom az agyát, hanem megszerzem, ha meg nem kell, akkor nem adom alá a lovat, mert fordított esetben nekem se esne jól.

2016. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd az egyiptomiakat. Azt hiszem, az orron keresztül nyúltak fel és ott húzták ki. Eseteg rakj valamit az italába, hogy nehogy felébredjen a procedúra közben.
2016. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!