Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viselkedjek/öltözködjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek/öltözködjek hogy minél hamarabb belém szeressen és azt akarja hogy a barátnője legyek és ne csak megdugni akarjon?

Figyelt kérdés

Az jó ötlet ha egyszer ha egyszer meghivom ebédre és valami fincsi kaját csinálok?

Ha elvisz kocsikázni hogy viselkedjek ugy hogy észre vegye hogy én is akarom őt meg vele járni de gondolja hogy csak azt akarom hogy meg dugjon?

Szűz vagyok és csak akkor akarok vele lefeküdni ha majd komoly lesz és szeretjük is egymást.



2015. okt. 15. 18:41
 1/6 A kérdező kommentje:
de ne* gondolja azt..
2015. okt. 15. 18:49
 2/6 anonim ***** válasza:
En biztos nem hivnek egy fiut randira. Ennyire azert nem tepernek egy fiu utan. Max annyit csinalnek h talalkozora hivnam , en fizetem a sajat fogyasztasom aztan ott eldolne minden, de nem valtoznek meg belsoleg es kulsoleg sem csak azert h belem szeressen. Aki valoban szeretni fog o erte nem kell megvaltoznod. Egyebkent egy ket info meg jol jonne hany eves vgy te es a srac, milyen kapcsolatban vagytok, miota ismeritek egymast? Valamibol feltetelezed h csak meg akar dugni vagy konkretan kozolte veled valamilyen modon ?
2015. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Látszik, hogy szűz vagy...
2015. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi van?
2015. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szvsz ne te hívd randira hanem érd el h ő hívjon.

Nem tom hogyan öltözködsz most, ha nem figyelt fel rád, nyilván jobban kéne, de nem tudom, mi a kiindulópont. A tutibiztos az a nőies öltözködés: magassarkú cipő/csizma, miniszoknya, harisnya, feszülős póló vagy vmi testhezálló ruha. A stílusra is figyelj, ne legyen se k.rvás, se túl visszahúzódó. A kisugárzásod is legyen nőies. Az ápoltság alap kritérium, azaz ápolt frizura, smink, stb.

Ehhez még kell h leküzdd a félelmedet és merd megszólítani, legyél jófej de a fő h add önmagad. Legyél nyitott, bevállalós de maradj vmennyire titokzatos és nőies.

Ha ezt sikerrel csinálod előbb utóbb elfog hívni randira magától. Ha meg ő nem is (mer túl láma hozzá), majd egy más, normális csávó el fog.


24/F

2015. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából már találkoztunk voltunk srtadon együtt tök jó volt és mondta multor h majd kocsikázunk és félek hogy ez azt jelenti h csak meg akar dugni :/
2015. okt. 20. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!