Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek cinkes prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek cinkes prostihoz menni ha nagyon kívánom a szexet de nincs nő a láthatáron?

Figyelt kérdés
Nem volt még tapasztalatom ilyen lányokkal, de ahogy néztem rosszlányokon vannak kulturáltak is, egyáltalán nem az útszéli színvonal. Valakinek esetleg vannak tapasztalatai?

2016. febr. 7. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem gáz.:)

18/L

2016. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én meg 20F vagyok egyébként.
2016. febr. 7. 13:13
 3/17 anonim ***** válasza:
A te dolgod, max későbbi komoly kapcsolatnál ne hangoztasd mert a legtöbb nő kiakad(na) ezen a témán.
2016. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed miért lenne gáz? Gyüjts sok tapasztalatot:-)
2016. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Ésnem minden nő akad ki, ha megtudja sem. Párom régen sok helyen megfordult, engem kifejezetten érdekel a téma, mivel nő vagyok, nem nagyon jutok el ilyen helyre:D de ha pasi lennék tuti kipróbálnám, csak szimplán heccből is, szal hajrá :)

23/n

2016. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ilyen sem volt még, 5 hozzászólás, és egy anyázás sincs :D
2016. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Sőt, a saját apám fszát, kedves 6-os! :-))

A kérdésre: Mi az, hogy nincs nő a láthatáron? Annyi nő van mint égen a csillag! Csak arra várnak, hogy felszedd őket. (Vagy valaki más.) Szóval ne prostikra pazarold a lőszert, hanem keress csajt magadnak.

2016. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én a rosszlányokon talán még egyet se láttam, aki helyesen le tud írni egy mondatot. A legtöbb még a krumplit is két r-rel írná. Én mindenképp olyan lányhoz mennék akkor már, aki legalább egy kicsit okos is, alapszinten.
2016. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha észt akarsz akkor keress visszafogottabb barátnőt.

A jó szexhez nem kell, hogy észkombájn legyen a csaj. Nekem volt egy szöszi tehenészlány fílingű nimfó csajom. Szopott mint a motolla, naponta igényelte a puncirobbantást. Egyszerű volt mint a kő, csak az ágyban éreztem vele jól magam, úgyhogy dobtam is... de prostinak simán jó az ilyen. Kit érdekel, hogy nem vágja a kvantummechanikát? Összefonódik a puncija a Nagy Hadronütköztetőmmel, aztán lövöm bele a protonnyalábokat.


Ha eszes csaj kell, akkor elmegyek csajozni egy doktori konferenciára :D

2016. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyébként az a bajom a mai nőkkel és ez Miguel-nek is szól... ugyan is ő még más korban nőtt fel mint mi...


A mai fiatalabb 20-25 éves csajok egyszerűen kiállhatatlanok. Komolyan, sok barátom van, értelmiségiek, jólelkű srácok, de akad macsó csajozógép is.

Nagyon kevesen vagyunk akik hosszútávú, kedves értelmes lányt találtunk már. Netán wife materialt. Egyszerűen nincsenek... A jó nők vagy nemnormálisak, vagy foglaltak, vagy lezbik.

Nem a nőket akarom ekézni, csak a modern társadalom, a nagy feminizmus, erős akaratos domináns női példakép megjelenése miatt nagyon leredukálódott az értelmes jó nők száma. Lehet 30 felett majd fordul a kocka... de ez tény sajnos.


4-en vagyunk jóbarátok már 10-15 éve, és az utóbbi években egyikőnknek sem volt komoly kapcsolata. Aki volt az is megőrült és lelépett, vagy 1-2 hónapos dugipajtásság. Ez azért ijesztő nagyon és elszomorító is egyben :(

Közeledek a 30-hoz, és egyszerűen nem látom, hogy mostanában esélyes legyen a házasság, vagy egy baba valakivel.

2016. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!