Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizessek a szexért? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizessek a szexért? 20/L

Figyelt kérdés

Ingyen úgyse fog soha senki lefeküdni velem, mert 70 kg vagyok a 169 centimhez (fogyáshoz gyenge vagyok) az arcom átlagos, szóval összességében csúnya vagyok.

Arra gondoltam, fizetek egy jóképű srácnak, hogy elvegye a szűzességem. Már meg is van ki lenne az illetô.

Mi a véleményetek?



2016. febr. 5. 19:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
hajrá
2016. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Vannak csajok, akik ezért fizetnek? :O Hol kell jelentkezni?
2016. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Jesszusom... Felelmetes hova sullyednek mar nemely emberek!
2016. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Itt gyakorin ingyen is megoldják... bár már tudod, hisz kaptál 5 privátot legalább.
2016. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Napi gyenge kamukérdés...
2016. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Sztem buta vagy. Itt találsz magadnak elég srácot! Amúgy mennyit perkálnál, most komolyan? XD
2016. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
Itt most kapsz annyi ajánlatot, hogy nem győzöd mind megválaszolni!
2016. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Remélem ez nem komoly,legyen már benned egy kis tartás.

Inkább fizetnél a sexért minthogy tennél érte,hogy jobban megfelelj magadnak?! Na meg ennyire fontos lenne az hogy elvegyék a szüzességed,főleg egy olyan srác akit nem is szeretsz csak kinézted magadnak?

Inkább ismerkedj,flörtölj srácokkal,légy szerelmes.

Hidd el sokkal jobban fogod értékelni,és azzal a sok nyomival se foglalkozz aki most rád írt azért hogy ők ingyen is elvennék a szüzességed.

2016. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

a 70kg nem is olyan sok.

Sztem nálad mással lesz a baj...

2016. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Egy tapasztalt önkéntes szűzoltó kellene?Ha tényleg lány vagy.Tőlem egy felejthetetlen éjszakát kapsz.A szűztelenítésre szánt pénzedből meg meghívlak vacsorázni .2x-is.:)
2016. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!