Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csajok, nők! Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, nők! Ez mennyire venné el a kedvetek?

Figyelt kérdés

ha mondjuk TI közeledtek egy jóképű férfihoz és később kiderülne róla hogy gyűlöli a nőket. FIGYELEM! NEM MELEG. tehát nem erről van szó.

de el tudnátok képzelni? vagy sajnálnátok hogy egy jóképű hapsi nem tud kialakítani egy nővel semmit, mert utálja őket?

gyerekkori trauma miatt mondjuk.



2016. febr. 5. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Valahogy feldolgoznám és elfogadom. Csak nem értem, ha gyűlöl miért állna velem szóba?
2016. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen trauma? Pl. Zaklatta kiskorában egy nő? Akkor biztos sok türelemmel fel lehet dolgozni a dolog és ki lehet alakítani a bizalmat.


De most talán durva leszek, ha olyan trauma, hogy tiniként és azóta is nem sikerült becsajozni és azt vetíti ki, pl. itt pár kérdés feltevő, akkor nem igazán tudnék mit kezdeni vele

2016. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zaklatni egy fiút egy nő? Hahaha! Egész gyerekkoromban erről álmodoztam! Zaklatni csak lányt lehet! :-)
2016. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de el tudnátok képzelni?"


Mire érted konkrétan, hogy el tudnánk-e képzelni?


Ha arra, hogy próbálnék-e ismerkedni egy ilyen férfival, közelebb kerülni hozzá azok után is, hogy bevallja, vagy egyértelmű jelét adja annak, hogy gyűlöli a nőket, akkor egyértelműen nem.


Ha egy férfi vagy nő felnőtt ember létére a valakitől elszenvedett valamikori sérelmei miatt egy egész nemet gyűlöl, ahelyett, hogy - ha egyedül nem megy, akkor terápiás segítséggel - megpróbálná feldolgozni az őt ért traumákat, negatív tapasztalatokat, az szerintem nem alkalmas egy szereteten, tiszteleten alapuló, alapvetően harmonikus párkapcsolatra, én meg nem vagyok önsorsrontó, szóval nem vágyom olyan férfira, aki gyűlöli a nőket.


(Én is éltem meg nagyon rossz dolgokat férfiaktól, mégsem vetítem ki ezeket a tapasztalatokat, rossz érzéseket stb. az egész férfi nemre, még csak nem is gondolkozom úgy, hogy a férfiak - úgy általában véve - ilyenek meg olyanok, hanem próbálom megismerni az embereket, és arra alapozni a róluk kialakított véleményemet, képemet, hogy hogyan élnek, hogyan viselkednek másokkal.)


Nekem az a meglátásom, hogy aki a másik nemet gyűlöli, az - függetlenül attól, hogy akar-e valaha párkapcsolatot vagy egyedül akarja leélni az egész életét - az valójában nem a másik nemet, hanem saját magát bünteti, korlátozza és fosztja meg valamitől.

2016. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
teljesen elvenné az illetőtől a kedvem, nem is értem miért kéne rá potenciális pasiként tekinteni
2016. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Don Juan és Casanova, a két nagy jófaló


sajnos má4 nem tudom melyik, de az egyik imádja a nőket, naponta szerelembe esik, és azért olyan sikeres a nők között, mert a nők érzik, hogy tényleg rajong irántuk

a másik is falja a nőket, de ő azért, mert gyűlöli őket, uralkodni akar rajtuk, és ennek az a módja, hogy meghódítja őket..


mindkettő szenvedélyes és hűtlen


tehát ja, létezik olyan, aki úgy csajozik, hogy utálja a nőket... itt a GYKn is van pár potenciális ilyen, könnyű kiszúrni őket

2016. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!