Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatalkori anális szexnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalkori anális szexnek lesznek következményei ha idősebb leszek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 13:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Az a műveletlen gugli nem sokat segített, hogy mit értesz fokozatosság elvén. Gondolom azt, hogy először kicsit, majd nagyobbat.

.... Hát ..jó, de még mindig kénytelen vagy azon a fránya kettős záróizmon keresztül dugni.

Szóval fogalmam sincs, hogy ezt miért írtad, de lehet hogy te sem tudod, csak fröcsögsz.... nem szépen...szóval nem foglak sokáig olvasgatni.

2016. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
40 éve dugatom a seggem mert jól esik.Fiatal koromban volt,hogy fél napig is egyhuzamban,ma már csak heti három-négy alkalom van,hogy találok rá valakit,mégsem volt soha semmiféle bajom sem a bélrendszeremmel,sem a záróizmokkal,sem semmivel... 56/F M
2016. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
én ráförmedtem egy heterora,totál befosott
2016. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Ugye itt mindenki tudja, hogy a jajveszkelő kommentelők 99%-a nem próbálta az anált, a maradék 1% meg még nem 70 éves, hogy tudja mi fog történni.


Nem hiszem, hogy ma annyi 60-70 éves öregasszony él, akit évekig raktak seggbe, hogy megtudjuk kérdezni, hogy ,,igen asszonyom, és befosik néha ?"


Amúgy is, az öregeket pelenkázzák már, szóval ez nem téma.


Tudtommal eléggé gyorsan regenerálódnak az izmok.

Persze, ha a nap 24 órájában toljátok a 22+ -os farkakkal havi 50x akkor ne csodálkozzatok, hogy kitágul.


De még a heti 3-4 se sok.


És hiába írom ezt hetero férfiként, és hiába mondjátok, hogy ez így nem megy, ha titeket csak a félelem hajt !

Éljétek az életeteket és csináljátok mit élveztek.

2016. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem támogatom a melegeket, de tessék.

Még 12-es is megmondja, hogy mi a szitu. Szóval ne tessék senki pofázni, hogy ilyen meg olyan kitágulások !

2016. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha fiatalon nyomod az anált, valószínűleg sem most, sem idősen nem leszel olyan begyöpösödött, szorongásoktól megnyomorított szerencsétlen, mint az itteni análhiszti-kommandó elkötelezett tagjai. Szóval leszögezhetjük, hogy kifejezetten pozitív egészségügyi hatása van az análnak.
2016. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

14#-esre:


8# 9# 11# vagyok. Nő, szoktam análozni és észreveszem a negatív változásokat.

2016. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%

#16-os


és kifejtenéd hogy milyen "pozitív egészségügyi hatása van az análnak"? mert én csak a veszélyeiről hallottam és keresgéltem is a google-n de nem találtam róla semmit.

2016. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!