Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a szexkorhatár 14 év,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szexkorhatár 14 év, akkor a szexpartner keresőkön miért feltétel a 18 év betöltése a regisztrációhoz?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Amiért egy 14 csajt ha megdugok, az nem baj.Viszont ha az általam kielégített csajról csinálok egy képet, már illegális.

Ilyenek a szabályok...

2016. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ezért. Hogy nehogy véletlenül olyan képet rakjon fel magáról amiért az oldalt megbüntetik
2016. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de kép nélkül is tilos a regisztráció
2016. jan. 31. 10:41
 4/8 kovpet ***** válasza:

Nem jogszabályi feltétel ez, csak gondolom el akarják kerülni a bajt ezzel is.

"Szexkorhatár" meg nincs, ez azért nagyon durva leegyszerűsítése a vonatkozó jogszabálynak :)

2016. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg itt is csak 18 felettiek lehetnek :D Egyébként szerintem ez nagyon gáz és béna szabályozás, pont a fiatalokat kellene információhoz engedni, akiknek még nincs tapasztalatuk.
2016. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az egykori SZDSZ próbált enyhíteni ezeken a szabályokon, Gusztos Péter nevére emlékszem, szerencsére eltűntek a parlamentből.
2016. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5:


De hogy jön az információhiányhoz az, hogy nem mehetnek fel szexpartner kereső oldalakra? Ott kellene szerezniük az információt?

2016. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: szexelhetsz, de szexpartnert nem kereshetsz.

De egy csomó más anomália is van, pl. nem mehetsz be szexshopba sem. Illetve úgy általánosságban ha a szabályok szerint próbálsz élni, akkor semmilyen szexualitással kapcsolatos infóval nem találkozol, leszámítva néhány tiniknek írt bugyuta cikket.

Meg ilyeneket: [link]


Szóval ez elég gáz szerintem. Bár tudom, hogy nem tartozik szorosan a tárgyhoz.

2016. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!