Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ketsegbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketsegbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratommal lassan 1 honapja leszunk egyutt. Es voltam neki az elso (mar nem voltam szuz). Eddig ketszer fekudtunk le es semmi gond nem volt, elveztem. Viszont tegnap este katasztrofa volt. Apolatlan volt, es undorito. Elnezest, de tenyleg az volt. Majdnem oklenfezni kezdtem. Ilyen fura undi szaga is volt. Nem azert de csak nalam alap hogy ha tudom h a baratnomhoz megyek akkor legalabb leszedem es rendbe rakom magam?? Kibirtam, mert szeretem. De a tegnapi szex borzalmas volt. Szanalmas hogy igy ereztem de eluntam magam kozben. Nagyon bant h igy erzek... Ja es ma pedig nalunk fog aludni a szalagavatom utan viszont egyszeruen minden kedvem elment a szextol. Legszivel segitsetek...

#szex #barát #szégyen #undor #nemtudommittegyekdenagyonketsegbeestem
2016. jan. 30. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem itt kellene panaszkodni, hanem vele megbeszélni, hogy mi merre hány méter....
2016. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Menj ki fürödjél meg Jóska! Mert kellemetlen szagod van!

Ha nem szólsz ez még csak rosszabbra fordul. Dugás előtt alap az alapos tisztálkodás. Ha nem régen fürödtél, a lompost legalább akkor is meg kell mosni! Rossz lóra tettél!

2016. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Szia szivem mi lenne ha gyakrabban mosnad az ized mert multkor majdnem elhanytam magam. Ha es az se artana ha megismerkednel a borotvaval."

Igy gondoltad? Ezt nem lehet csak igy kozolni vele. Es nem is panaszkodni jottem hanem segitseget kerni, tudtommal arra is jo ez az oldal. Koszi.

2016. jan. 30. 11:20
 4/11 anonim ***** válasza:
kedvesen is meglehet kérni a barátodat, nem csak ilyen tapló módon ahogy írtad. A komminikáció a párkapcsolat alapja.
2016. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Figyelj szívem én nagyi szeretlek de a múltkor elfelejtették fürdeni. Tudom, hogy fárasztó rossz napod volt, és tudom, hogy már aki vártad, higy velem legyél de legközelebb tisztálkodj szex előtt mert nem volt valami kellemes a dolog."



Ha ezt így nem tudod megbeszélni vele, akkor felejtsd el a párkapcsolatot. Nem neked való.


Mit gondolsz kommunikáció nélkül, hogy fognak megoldódni a problémáid?

2016. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:

mosakodjatok meg együtt ..akkor ott már lehetne ez az

és a legvégén mond el neki mi bánt


és legközelebb egyből szólj,ha bármi gubanc van,akármilyen téren is

2016. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Más megoldás nincs mint hogy valahogy szépen a tudtára adni ha már nem alapvető dolog az hogyha megyek a barátnőmhöz letisztálkodom, elhiszem hogy kellemetlen de muszáj, és hátha nem megsértődik hanem észbe kap és nem lesz ilyen kellemetlen helyzeted többet :)
2016. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha valaki paraszt azon nem tudsz segíteni jobb ha keresel mást :D
2016. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én két év alatt (!) értem el ,hogy a barátom magától menjen el fürödni. És ha napokig együtt vagyunk,akkor ő is minden este zuhanyozzon le,ha szeretkezni akar! Húzta a száját, de most már minden rendben van,ad magára, igyekszik illatozni.

Picit szégyeltem magam,mhogy mindig szóltam,hogy fürödjön le este, meg ha azt akarja ,hogy orálisan kényeztessem,igenis mossa meg.

Szerintem a szülei nem tanították meg,nem világsoították fel. Így rám hárult ez a feladat.

Persze ez így vészesen hangzik,nem azt mondom hogy bűzlött vagy ilyesmi. Lehet csak én vagyok a tisztásaágmániás,de elvárom a barátomtól,hogy ha velem van adjon magára.

Sokszor rosszul eset neki,volt hogy megsértődött, de most már nincs probléma.

Szóval szerintem magyarázd el neki. Kezdd azzal,hogy nem akarod megbántani, de ezt és ezt elvárod tőle.

El kell magyarázni neki.

2016. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi utolso :)
2016. jan. 30. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!