Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Lányok mi olyan vonzó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok mi olyan vonzó a férfiaknak az anális szexben? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátom már többször is kérte és szeretkezés közben is utal rá, hogy kipróbálná és ha nemet mondok makacskodik és nem érti miért. Lányok(akik szintén nem akarják kipróbálni, de a ti barátotok is akarja), ti mivel "rázzátok le" a pasitokat ha makacskodik e-téren?

Bunkók kíméljenek! :)



2016. jan. 26. 22:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem látok benne semmilyen vonzót, vagy pusz-t.

Férfiként írom, hogy irritál a dolog, hogy a nők azon testrészét szexre használják.

No, de kinek a pap, kinek a paplan.

2016. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igazabol en eleg kemeny voltam vele anno mikor folyton ez volt a temaja. Aztan egyszer nagyon bepoccentem es kozoltem, h addig nincs szex amig nem fejezi be.

1 hetig tartott a durci, majd szepen lassan leakadt a temarol.

Volt olyan baratnom aki viszont egyszeruen feltolta az ujjat egy ovatlan pillanatban a sracnak (naluk ujjazas a pasi reszerol mindig ment) o se nyaggatta tobbet

2016. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hm... nem mintha en nyaggatnám a barátnőmet ezzel, párszor kijelentette, hogy nem, oszt annyi... bár régen az orálra is ezt mondta, most meg beállhatna bármelyik fúvóskarba:D

szóval... hát ha azt mondaná, hogy csak akkor engedné, ha egy felcsatolhatóval előbb ő... hát nagyot nézne, amikor gond nélkül beleegyeznék:D a prosztatamasszázs jó dolog, élvezet a büszkeség fölött!:DD

2016. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A szinvonaltalan ponokbol ezt tanulták. Azt hiszik, hogy ez nekik és a partnernek IS!!!! a legélvezetesebb. Egyszerüen közöld, hogy NEM!!! Ha a puncid nem jo neki akkor menjen MELEG kapcsolatot keresni!
2016. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Joe.38 ***** válasza:
43%
Mond neki hogy nem. Keressen erre más nőt. És keres majd talál hisz nem egyezik a vágyatok. Ennyi.
2016. jan. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A nők kb fele iszonyúan élvezi a popsiszexet, hatalmasakat élveznek... A többiek meg elutasítják. A pasiknak meg ez izgalmas, tiltott gyümölcs, birtoklás, de igazából nem jobb, mint a punci. Összeillő társat kell találni szexuálisan is különben az egyik vagy félremegy vagy kielégületlen lesz.
2016. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Soha nem akartam a fütyimet oda betenni!

Irtózom a gondolattól is.

De bármikor kinyalom kedvesem fenekét (a WC után is!) és amit ez által adni tudok az számomra mindent megér.

Először ő is megrökönyödött, de a végére már nem volt harag :)

Tessék olyan partnert keresni akivel minden ágybeli dologban kiegyeztek, minden más esetben csak a pénzt tartja össze a kapcsolatot!

2016. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én azért szeretem,mert szűkebb,mint a punci.kapni pedig azért mert birizgálja a prosztatámat. A lerázás nem jött össze,szerencsére és szerintem ezt a barátnőm "nicknevében" is mondhatnám ha tudnám...mert néha ő kéri,hogy csináljuk popsiba.
2016. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért vonz, mert tűzforró és szűk. De soha nem erőltetem. Ha a partner benne van, Örülök, ha nem akarja, elfogadom és nem erőltetem, tök felesleges. A szexben csak az a jó, amit mindkét fél szabad akaratból vállal be.
2016. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!