Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Lányok mi olyan vonzó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok mi olyan vonzó a férfiaknak az anális szexben? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátom már többször is kérte és szeretkezés közben is utal rá, hogy kipróbálná és ha nemet mondok makacskodik és nem érti miért. Lányok(akik szintén nem akarják kipróbálni, de a ti barátotok is akarja), ti mivel "rázzátok le" a pasitokat ha makacskodik e-téren?

Bunkók kíméljenek! :)



2016. jan. 26. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
És ő benne lenne, hogy te egy felcsatolhatóssal dugd meg?
2016. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

Én egész egyszerűen megmondtam neki, hogy egyszerűene nem vagyok hajlandó rá, "mert az másra való"

Mondjuk az én vőlegényem nincs annyira oda a témáért.


21/N

2016. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Az a gyanúm, hogy miután egy férfinak a prosztata miatt igazából jóleshet az anális behatolás, így azt gondolja, hogy a nónek is jó érzés.. pedig ott ugye csak bejárat van, dűlmirígy nincs:D
2016. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

"és ha nemet mondok makacskodik és nem érti miért"


Mi lenne, ha nem mondanál nemet, hanem megkérdeznéd, hogy milyen hosszú és milyen vastag felcsatolható péniszt vegyetek hozzá, és milyen pózban szeretné? :-)

2016. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Amit az előző válaszolók is felhoztak már: megmondom a barátomnak, hogy csak akkor vagyok benne, ha először én dughatom meg az ő popsiját egy vibrátorral/dildóval. :) És ezt teljesen komolyan gondolom! Ilyenkor általában hagyja a témát.
2016. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Mondd meg neki,hogy ne legyen paraszt,ha te nem akarod,akkor nem.Ennyi.Szerintem undorító,nagyon nyitott vagyok szexuálisan,de az anállal nem tudok megbarátkozni.


Nekem is volt egy pasim,aki állandóan ezzel idegesített.Minden egyes együttlét alkalmával szóba hozta vagy 5x.A végén már a falra másztam ettől,szexelni sem volt kedvem vele...szerencsére azóta nem volt olyan pasival dolgom,akinek ennyire a rögeszméje lenne,sőt,sokakat ugyanúgy taszít,mint a legtöbb nőt:)

2016. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

A szex azért van, hogy örömöt szerezzünk egymásnak!

Ha látod hogy a szomszédasszony mekkorát élvez úgy, biztosan hamarabb belemennél egy próbába!

De az anális szex könnyen tud fájdalmas lenni!

A hülyék meg nem tanítják a sulikban, hogy hogy kell jól szexelni! (nem csak análisan)

Aki nem akarja, erőltetni nem lehet. Mint ahogyan a vaginális is erőszak, ha valaki ráderőlteti!

Itt is ki lehet kategórikusan jelenteni hogy nem!

De azért érdemes próbálkozni, mert ha jól csinálják jó is lehet! :-)

F/60 (aki kipróbálta) :-) /perverz kujon/

2016. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Én egy darabig próbáltam lerázni, de aztán addig makacskodott, hogy egy idő után hagytam, és megtörtént. Nem azt mondom, hogy ez lett a kedvencem azóta, de azért közel sem olyan szörnyű, mint amilyennek előtte hittem, vagy mint amilyennek egyesek beállítják. Sőt, simán élvezni is lehet, ha ügyesen csináljátok. Nőként is. ;) A pasinak meg nyilván fantasztikus érzés, mert még sokkal szűkebb, mint általában. :)
2016. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők! Sokan írtátok, hogy mondjam neki hogy "előbb én téged..." hát mondtam neki nem egyszer... de ezen csak mosolyog.. én direkt piszkálom ezért.. (néha alsónacin keresztül odateszem neki egy ujjam és már akkor nyafog hogy hagyjam már) Szóval remélem abbahagyja.. mert mikor szeretkezés közben mondja akkor mindig mondom neki hogy most vagy leakad a témáról vagy hagyjuk ezt abba...
2016. jan. 26. 22:21
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Az újdonság varázsa, hogy szűk, és elvileg "tiltott" zóna. :D Amúgy én imádom gumi nélkül csinálni a nőknek, aztán amikor kihúzom, keményen lepipáznak. ;)
2016. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!