Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan miként, érhetném el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan miként, érhetném el hogy orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hogyan miként érhetném el, hogy anális szexnél orgazmusa legyen? Kérdeztem már tőle, hogy volt-e orgazmusa. De biztosra nem tudja meg mondani.


le írnám ide amiket, mondott nekem.


"Nagyon jó érzés, valamikor azt érzem hogy nagyon jó.

Érzem hogy bizsereg a puncimnál is."


Miből vehetném észre, hogy orgazmusa van? Mik a biztos jelei?


Furcsa de nem tudja megmondani, hogy mikkor volt orgazmusa. Mikkor masztizik akkor hagyja abba, ha már nem nedves.


Szóval ha nem nedves, akkor az azt jelenti, hogy elélvezett?


Este 1órát pettingeltünk, ez alatt izgattam a popsiját. Nagyon fájt még neki, szóval ennyi idő kellet, mire szépen be tudtam tenni a farkamat. 2/2.5 órát szexeltünk, próbáltam minél tovább vissza tartani, de már nem ment. Azt akarta, hogy csináljam még.



2016. jan. 24. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Jesszus, mennyi tudatlan ember. Orgazmusnál pont még jobban nedves lesz.

Anál szexnél meg csiklóizgatás.

2016. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csináltam neki, úgy hogy közben izgattam a csiklóját. De nem bírta, mindig elhúzza közben magát. Jól esik neki, szereti is ha csinálom, de nem bírja sokáig.
2016. jan. 24. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdeztem már tőle, hogy volt-e orgazmusa. De biztosra nem tudja meg mondani."


"Furcsa de nem tudja megmondani, hogy mikkor volt orgazmusa. Mikkor masztizik akkor hagyja abba, ha már nem nedves."


Az a lehetőség nem merült fel benned, hogy azért nem tudja egyértelműen megmondani, mert soha nem volt még orgazmusa (sem amit ő okozott volna magának, se amit te neki)?


Magadról el tudod képzelni, hogy ha - tegyük fel - nem járna ejakulációval az orgazmusod, akkor időnként, vagy soha nem tudnád egyértelműen megmondani, eldönteni, hogy elélveztél-e vagy sem?

2016. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia én sokszor izgattam magam de soha nem sikerült elélveznem volt hogy azt hittem elélvezek de később rájöttem hogy nem élveztem el aztán volt egy srác akivel sexcamoztunk azt mondta segit elélvezni ugy csináltam hogy elöször csak a csiklom izgatam aztán ujjazás és mindkét kezem használtam akkor élveztem el elöször és nagyon jo volt azota általában mindig sikerül elélveznem ugy hogy mindkét kezem használom bal kéz csikló jobb ujjazás és aztán érzem hogy jön elkezdek szoritani érted és nagyon jo volt ez tavaly februárban volt de szerintem se élvezett el még soha mert ha elélvez akkor tudni fogja hogy most elélvezett szerintem
2016. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a te kezed eltolja, akkor csinálja magának! akár kézzel, akár egy vibrivel, ami kimondottan megkönnyíti a a popsis szexet, is, mert bőven ad elég élményt elölről! :-D
2016. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!