Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a barátnőmnek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőmnek van orgazmusa?

Figyelt kérdés

Edeig biztos voltam benne, de olvasgattam ezt, azt, aztán elbizonytalanodtam.

Általában egy pózban tud elmenni, mindig szólok neki, ha már kezd végem lenni (ez általában 20 perc szokott lenni), és nagyon sokszor egyszerre elvezünk el. Ő olyankor szinte szétszorít, nyög, liheg, de a lüktetéseket nem érzem a puncijàban. Lehet mert nem az köti le a figyelmem, hanem az, hogy a karjaival belém kapaszkodik, és ezért nem érzem ha lent lüktet. Utànna még 3-4 percel is a pulzusa az egekben van.

Volt olyan, hogy idő előtt elmentem, de állva maradtam, és utánna élvezett el.

Sztetek megjátssza magát, vagy orgazmusa van?

Másik kérdésem: a kapcsolat előrehaladtàval mennyire ritkul a szex? Mondjuk ha 2 hónap együttlét utàn már szeretkeztünk, akkor 1 év elteltével mennyi szokott lenni-mondjuk egy héten?

Köszi a válaszokat! Ja, ha nem muszáj, ne oltsatok le, most ahogy így visszaolvastam amit irtam rájöttem h tuti nem szimulàl :D


2016. jan. 3. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

valószínűleg nem szimulál, de haver ott gondok vannak ha már ezen a téren sem bíztok meg egymásban :/


az, hogy mikor , mennyi idő után hány szex van, az párfüggő... vannak akik 10 év házasság után minden második nap szexelnek, vannak akik 1-2 hetente...

2016. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Ezt csak Ő tudja hogy van e orgazmusa vagy csak megjátsza. Nálunk heti 4-5 szex maradt 1 év után, de előtte napi 1-2 volt.

23/N

2016. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Elég egyértelmű hogy megjátssza. Szerintem még nem is volt veled orgazmusa csak nem akar megbántani. Azért jó lenne vele erről őszintén beszélni mert így ennek nem lesz nagy jövője mert majd jön valaki aki rendesen megdugja és egyből ejtve leszel.
2016. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi 2 év után is hihetetlenül vágyunk egymásra,és annyiszor csináljuk, ahányszor alkalmunk van.:)
2016. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Biztosan nyilván csak ő tudja, de nekem abból, amit leírtál, az tűnik sokkal valószínűbbnek, hogy tényleg van orgazmusa.


Ha belegondolsz, ha csak megjátszaná, akkor mi értelme lenne elhitetni veled, hogy csak abban a bizonyos pózban tud elmenni, és ezért pózt kell váltani a végén?


Másrészt, én jó eséllyel egy több éves kapcsolatban is el tudnám szimulálni az orgazmust a páromnak, ha akarnám, beleértve a ritmikus, fokozatosan gyengülő és ritkuló hüvely összehúzódásokat, azt, hogy hogyan veszem olyankor a levegőt, hogy hajlik meg hátrafelé ívben a testem, görbül be a talpam stb. Egyetlen egy dolgot nem lennék képes elszínészkedni: azt, hogy az orgazmusom előtt és közben ezerrel ver a szívem, és a szokásos másfélszeresére is hosszú percek alatt megy le.

2016. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
5-ös plusz a szemek...imádok a nő szemébe nézni közben és az mindent elárul ha valaki tud olvasni benne
2016. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg élvezi, nem hinném hogy megjátssza. Megjátszani a pulzusa emelkedését, azt nem lehet. Olyankor a bőr kipirosodik.

Melyik az a póz amiben el tud élvezni?

Figyeld azt is hogy, bőségesen csurog-e a nedű belőle, mikor orgazmusa van. Nézd a szemét és az arcát is. Az sok mindent elárul. Nincs az a nő, amelyik el tudná játszani az orgazmus, minden reakcióját. Ha egy férfi tudja hogy az milyen, onnantól kezdve, felismeri.

Mennyire ritkul? Az csak tőletek függ. Tegyétek változatossá, ne csak egyhangú és monoton legyen.

2016. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

# 6


Az is biztos lehet árulkodó, csak azt magamnak nem látom. :-)


(Mondjuk szerintem a párom sem, mert azt hiszem, olyankor nincs is nyitva a szemem.)

2016. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2 es fel eve vagyunk egyutt a baratommal de telhetetlenek vagyunk szex teren. en egesz nap csinalnam vele ha tudnam
2016. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

60+ évesen napi 1-2-nek nagyon örülnék! De a párom klímaxol, így sokkal kevesebb van! (SEGÍTSÉG!:-) )

Miskolc

2017. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!