Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat hogy a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy a barátnőmnek orgazmusa volt, attól hogy csókolgattam a nyakát?

Figyelt kérdés

Még nem tartunk a szeretkezésnél, mert szüzek vagyunk mindketten, csak szerelmeskedtünk, csókolóztunk, és megpusziltam a nyakát, csókolgattam, mert tudtam róla hogy ő ott nagyon érzékeny, és megnyaltam néha stb., és nagyon vonaglott, nyögött sikoltott néha egy kisebbet, de mondta hogy ne álljak le

mikor abbahagytam, megkérdeztem, hogy mi történt, és rá is kérdeztem, azt mondta hogy 2 orgazmusa is volt, de még ő sem tudja pontosan, mert még nem tapasztalta ki magát teljesen, de olyan érzés volt mint amikor önkielégitésnél elélvez, csak sokkal erősebb és hevesebb érzés volt számára

ilyen lehetséges? ez normális? ez jó vagy rossz lesz ha ott vagyunk a szeretkezésnél?


2015. márc. 15. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagy sz3xi
2015. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

igen

normális

2015. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd össze tévesztette , avval ami ilyenkor lent történik az a bizsergés. Simogasd neki a pináját , bugyin keresztül nagyon fogja élvezni és te is. Puszilgasd a fülénél , szépen finoman nyalogasd a fül cimpáját majd kapd be és közbe a nyelveddel izgasd. Utána pedig dugd a nyelved a fülébe , kérheted hogy csinálja neked "rohadt jó lesz". Esetleg ujjad óvatosan dugd a szájába , nekem ilyenkor majdnem olyan mintha cumiznának. :)
2015. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. A nyak sokaknak extra érzékeny.
2015. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!